Złota 44, Warszawa, Śródmieście, Orco Property Group - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Śródmieście, Złota 44

Wszystkich lokali:266
Kondygnacje:54
Status:Złoty
Winda Miejsce parkingowe

Opis

Piętro rekreacyjne – aktywny wypoczynek i komfortowy relaks.Luksusowo wyposażone ósme piętro budynku przeznaczone jest na aktywny wypoczynek i rekreację. Na powierzchni 1200 m kw. znajdować się będzie 24-metrowy basen, wykończony drewnem słoneczny taras z widokiem na centrum Warszawy i otoczony gorącymi kamieniami hot tub, a także sala fitness i siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt sportowy oraz sala do jogi. Po intensywnym treningu będzie można zregenerować się w saunie – suchej fińskiej albo mokrej – czy zamówić masaż lub zabiegi pielęgnacyjne w części wellness. Jest to oferta usług nieporównywalna z jakimkolwiek budynkiem mieszkalnym w Polsce, a nowoczesna architektura sprzyja relaksowi na miarę XXI wieku.

System Zarządzania Udogodnieniami
Każdy apartament wyposażony jest w komputerowy system zarządzania łączący wszystkie funkcje kontrolno-sterujące dostępne z jednego ekranu dotykowego. Umożliwia on zarządzanie pracą udogodnień technicznych, w tym żaluzji, uchylnych paneli elewacyjnych, systemu ogrzewania, oświetlenia, wentylacji oraz klimatyzacji. Zarządzanie może odbywać się poprzez przygotowane wcześniej programy dopasowane do stylu życia mieszkańców apartamentu. Ponadto ekran ten może wyświetlać różne informacje nadsyłane z zewnątrz, takie jak prognoza pogody, kursy waltu itp. Dzięki systemowi zarządzania udogodnieniami Home Management System mieszkańcy apartamentu będą mogli szybko zamówić jedzenie z ulubionej restauracji lub też skorzystać z usługi opienkuna zwierząt, który wyprowadzi na spacer ich pupila.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój w harmonii z otoczeniem to podstawa strategii Orco. Złota 44 to dowód troski o środowisko naturalne i społeczne, obecnej od pierwszej fazy planowania inwestycji. Użycie odpowiednich materiałów i system kontroli w każdym apartamencie pozwala na zredukowanie zużycia energii. Zaawansowana technicznie trójszybowa fasada, po raz pierwszy zastosowana w Polsce, ma wiele atutów , np. zmniejsza straty ciepła. Dodatkowo przyjaznym środowisku rozwiązaniom towarzyszy użycie materiałów wtórnie przetworzonych lub pochodzących ze źródeł odnawialnych.

Wasze Zdjęcia Złota 44

Na Forum

 

Kontakt

http://www.orcogroup.com/
Tel : +48 22 595 49 44 Tel +48 605 688 700 Fax : +48 22 652 32 03 ORCO Tower Al. Jerozolimskie 81 02-001 Warszawa Polska
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę