Wola Tarasy, Warszawa, Wola, BPI Polska - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Wola, ul. Obozowa 16

Metraże:24 - 166m2
Liczba pokoi:1 - 5
Status:Standardowy
Miejsce parkingowe Taras

Opis

Warszawska inwestycja Wola Tarasy znajdują się przy ul. Obozowej 16 na warszawskiej Woli. Jest to błyskawicznie rozwijająca się dzielnica Miasta Warszawa. To tutaj czeka na Ciebie najwięcej atrakcji kulturalno-rozrywkowych i szans na rozwinięcie indywidualnej ścieżki do sukcesu!
Inwestycja łączą w sobie elegancki minimalizm i niebanalne elementy najwyższej klasy. Jesteśmy dumni z wysokiego standardu budynku; w szczególności z cichobieżnych wind renomowanego producenta, antywłamaniowych drzwi wejściowych do mieszkań , a dodatkowo z atrakcyjnej dla oka aranżacji części wspólnych.
Do Twojej dyspozycji oddamy podziemny parking i komórkę lokatorską – idealną do przechowania roweru czy wózka. Mimo bliskości centrum, Wola Tarasy zachowują przytulny charakter. Jest to możliwe dzięki perfekcyjnie zaprojektowanemu wewnętrznemu dziedzińcowi oraz dodatkowo spokojnemu sąsiedztwu. Budynek jest ogrodzony i monitorowany, zatem możesz czuć się w nim w pełni bezpiecznie.
Szeroki wybór lokali. Znajdziesz tu 1-pokojowe studia, 5-pokojowe ekskluzywne lokale , a dodatkowo lokale kompaktowe – o niewielkim metrażu, ale z ilością pokoi wystarczającą dla całej rodziny. Właściwie każdy lokal mieszkalny jest ustawny i można go łatwo przystosować do własnych wymagań. Możesz również wybrać alternatywę wykończenia pod klucz.

Wasze Zdjęcia Wola Tarasy

Wola Tarasy, lokalizacja i mapa

Wola Tarasy, lokalizacja i mapa zdjęcie
inwestycja Wola Tarasy

inwestycja Wola Tarasy zdjęcie
 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 

Pokaż Większą Mapę