Projekt Czakowa, Warszawa, Bemowo, APM Development Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Wszystkich lokali:160
Kondygnacje:10
Status:Podstawowy

Opis

Projekt CZAKOWA będzie to zamknięty zespół mieszkaniowy, który powstanie w rejonie ulic Czakowa i Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie, w odległości kilkuset metrów od ul. Górczewskiej. W trzech budynkach projektowanych w układzie kaskadowym w wysokości od 5-ciu do 10-ciu pięter zaproponujemy około 160 bardzo komfortowych i najbardziej poszukiwanych rozkładów mieszkań. Osiedle będzie zamknięte i całodobowo monitorowane. Miejsca postojowe zostaną zlokalizowane w garażu podziemnym pod budynkami, wspólnym dla całego Osiedla.

Bemowo to dzielnica Warszawy, która obecnie przeżywa bardzo dynamiczny rozwój infrastrukturalny co gwarantuje komfort zamieszkania w przyjaznej okolicy, w sąsiedztwie nowych efektownych Osiedli Mieszkaniowych, bardzo dobrze skomunikowanych z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Centra handlowo-rozrywkowe, szkoły i przedszkola, tereny zielone i rekreacyjne sprawiają, że w tym miejscu, życie będzie bardzo komfortowe. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy, dzięki gęstej siatce ulic, wielu liniom komunikacji miejskiej, a w przyszłości także, dzięki II linii metra, planowanej wzdłuż ulicy Górczewskiej.

Wasze Zdjęcia Projekt Czakowa

Projekt Czakowa, Bemowo - APM Development

Projekt Czakowa, Bemowo - APM Development zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

www.apm-development.pl
Biuro APM Development ul. Bartycka 63a lok 25 00-716 Warszawa poniedziałek - piątek 9.00-18.00 sobota 10.00-14.00 22 847 91 84 22 423 53 28 22 847 91 86 22 847 91 87 apm@apm-development.pl Zapraszamy do złożenia wizyty w Biurze Sprzedaży oraz do oglądania mieszkań po uprzednim, telefonicznym ustaleniu daty oraz godziny spotkania.
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę