Prestige Tower - Osiedla Róż, Piaseczno, dowolna, Prestige - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Piaseczno, dowolna, ul. Pawia

Metraże:30 - 120m2
Status:Podstawowy

Opis

Prestige Tower - nowy budynek Osiedla Róż zbudowany został ze szczególną dbałością o estetykę i funkcjonalność wnętrz. Szklane ściany (bez podziałów) oddzielające salony od balkonów oraz osobne widne kuchnie powodują, że mieszkania są bardzo jasne, tym bardziej że niemal wszystkie (90% mieszkań) posiadają przynajmniej jeden pokój z widokiem na południe. Dzięki wyraźnie wydzielonej, w większości mieszkań, strefie dziennej i nocnej oraz możliwości łączenia salonu, kuchni i przedpokoju mieszkania są także bardzo funkcjonalne.

Widok z okien niższych kondygnacji wychodzi na zielony i pięknie ukwiecony teren Osiedla Róż, a z wyższych kondygnacji, dzięki dużym oknom, podziwiać można lasy Zalesia i panoramę okolicy oraz samego centrum Warszawy.

Koncepcja powstania Osiedla Róż narodziła się w 2004 roku. Inwestor marzył o stworzeniu miejsca, gdzie będzie można poczuć się \"u siebie\", wygodnie mieszkać, zakładać rodziny - słowem: \"być szczęśliwym\". Ponieważ zakładano, że osiedle zainteresuje głównie ludzi młodych - do nich skierowano informacje o inwestycji, zachęcające do \"zamieszkania wśród przyjaciół\". Tak się też stało. Pierwsze umowy sprzedaży podpisaliśmy w październiku 2005 roku. Wkrótce okazało się, że kolejni nabywcy to często przyjaciele czy znajomi wcześniejszych kupujących.

Wysoki Standard Wykończenia
\"Osiedle Róż\" proponuje swoim Klientom komfortowe mieszkania, i estetyczne otoczenie. Zadbaliśmy o szczegóły związane ze standardem wykończenia budynków. Dużą wagę przyłożyliśmy również do detali małej architektury (zieleń, ławeczki, estetyczne ogrodzenie), gdyż wiemy, w jakim stopniu wpływają one na komfort życia mieszkańców. Pomyśleliśmy także o estetycznych placach zabaw dla dzieci.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo, które oferujemy, to nie tylko tradycyjna ochrona, ale również niemal całkowite wyeliminowanie ruchu samochodowego z terenu osiedla. Takie rozwiązanie (wewnętrzne patio) zwiększa bezpieczeństwo bawiących się dzieci i spacerujących dorosłych.
Przyjazne Otoczenie
Starannie zaprojektowane pasy zieleni zachęcają do spacerów w gronie rodziny i przyjaciół. Z myślą o dzieciach i ich rodzicach przygotowaliśmy place zabaw i miejsca wypoczynku. Na terenie osiedla powstało przedszkole, oraz żłobek Brzdąc. Jest także osiedlowy sklep i restauracja, idealna na szybki posiłek, a także cukiernia połączona z kawiarnią, będąca miejscem spotkań z przyjaciółmi.
Osobom niepełnosprawnym zapewniamy mieszkania z wszelkimi udogodnieniami oraz specjalne miejsca parkingowe.
Projektując mieszkania zadbaliśmy o atrakcyjność metrażu i funkcjonalność. Aktualnie oferujemy mieszkania o powierzchni od 30 do 120 m2.
Starając się odpowiadać potrzebom rynku i podnosić standard osiedla, wyposażamy mieszkania w drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy C, 5-komorowe okna PCV firmy Bud War, które zaczynają się na wysokości 50cm od podłogi, co stanowi dodatkowe doświetlenie lokalu. Dbając o estetykę wnętrza zdecydowaliśmy się na parapety z konglomeratu marmurowego, zaś schody i część elewacji zewnętrznej pokryto beżowym granitem.

Wybór drzwi wewnętrznych, podłóg oraz wyposażenia łazienek pozostawiamy do decyzji klienta, jako opcje dodatkowe poza standardem.

Wasze Zdjęcia Prestige Tower - Osiedla Róż

 

Kontakt

http://www.prestige.pl/
Biuro Sprzedaży: ul. Jarząbka, Piaseczno tel. 22 701 85 85 kom. 603 285 100 kom. 503 003 292 kom. 507 042 713
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę