Osiedle Wiślany Mokotów, Warszawa, Mokotów, Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Metraże:27 - 81m2
Status:Standardowy
Garaż Balkon
Ogródek

Opis

Nowa inwestycja powstanie w rejonie Mokotowa, który dopiero zaczyna się intensywnie rozwijać. Jednocześnie z budową I etapu Wiślanego Mokotowa Budimex Nieruchomości wybuduje fragment ul. Bluszczańskiej wraz z chodnikiem dla pieszych i latarniami. Powstaną również ogólnodostępne miejsca postojowe.
W parterach sąsiednich domów nie brakuje już aktualnie punktów handlowo-usługowych, tak bardzo potrzebnych mieszkańcom na co dzień. W pobliżu działa również szkoła podstawowa oraz dodatkowo publiczne i indywidualne przedszkola.
Powstał także zamysł rewitalizacji terenów zielonych niedaleko osiedla – u podnóży kopca. Później powstanie tam park miejski. Przybędzie też sklepów i lokali usługowych. Te zaplanowano w parterze Wiślanego Mokotowa. A więc, gdy już mieszkańcy się wprowadzą, wszelkie istotne sprawy będą mogli załatwić na osiedlu.
Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie spokój, a dodatkowo dobrze czujących się w gronie niskiej, kameralnej zabudowy. Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni. Stanie tu 69 dużych donic z drzewami. Na trzech przestronnych dziedzińcach zaplanowano aż trzy palce zabaw, na których znajdą się karuzele, wieża, zjeżdżalnie, bujaki , a ponadto piaskownica.
W I etapie inwestycji zaplanowano tylko 4 trzypiętrowe budynki, w których powstaną 152 lokale. Będą to kawalerki o metrażach od 27 do 33 mkw., ale także mieszkania 2-pokojowe od 38 do 52 mkw. i 3-pokojowe od 50 do 65 metrów. Zaplanowano także „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 68 do 81 mkw. Praktyczne metraże mieszkań dadzą się łatwo i wygodnie zaaranżować lub przearanżować w przyszłości, jeżeli już na przykład. rodzina się powiększy i powstanie potrzeba posiadania dodatkowego pomieszczenia. Wszystkie mieszkania mieć będą balkon albo taras z ogródkiem. Dla mieszkańców zostanie przygotowanych 256 miejsc postojowych, w tym 228 w podziemnym garażu. Będą też lokale usługowe od strony ul. Bluszczańskiej. Pamiętano i o rowerzystach, dla których zaplanowano boksy rowerowe w garażu podziemnym.

termin realizacji I etapu – IV kw. 2014r.

Wasze Zdjęcia Osiedle Wiślany Mokotów

 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 

Pokaż Większą Mapę