Osiedle Uroczy Zakątek, Warszawa, Białołęka, ABM Invest SP. z o. o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Białołęka, Modlińskiej 129

Ceny:369,225 zł
Liczba pokoi:3
Kondygnacje:5
Status:Podstawowy

Opis

Osiedle Uroczy Zakątek to trzy komfortowe i nowoczesne 4 piętrowe budynki zlokalizowane przy ul. Modlińskiej 129. Budynki o niskiej zabudowie i eleganckiej elewacji. Część mieszkalna w całości osłonięta jest od ulicy Modlińskiej skrzydłem usługowo-biurowym, tworząc tym samym przytulną i kameralną atmosferę.
Każde mieszkanie posiada balkon bądź taras, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z ogródkami. Wysokość mieszkań 2,70 i 3,0 m oraz duże okna zapewniają poczucie komfortu i przestrzeni.
Osiedle jest odrodzone i chronione przez całą dobę. Z myślą o najmłodszych urządziliśmy urozmaicony plac zabaw.
W każdej klatce znajduje się cichobieżna winda. Inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. W podziemiu budynku znajdują się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie.
Doskonała lokalizacja w pobliżu Mostu Północnego. W pobliżu inwestycji rozbudowana komunikacja, przedszkole, szkoły podstawowe i gimnazja.

Już tylko 2% mieszkań na terenie Warszawy jest objętych programem Rodzina na Swoim- w naszej inwestycji ponad 75% mieszkań spełnia nowe warunki programu.
Przyjdź i zobacz!

Gotowe mieszkania w doskonałej lokalizacji!!!

Osiedle Uroczy Zakątek powstało na warszawskiej Białołęce. Tutaj spełniają się marzenia o komfortowym mieszkaniu i doskonalej lokalizacji.
W niedalekiej okolicy funkcjonują ośrodki sportowe z pływalniami, halą sportową, ścianką wspinaczkową jak również siłowniami, kortami czy gabinetami odnowy biologicznej.
Doskonała komunikacja z centrum miasta, to Licznie linie autobusowe, planowana linia szybkiego tramwaju i zbliżające się ukończenie nowoczesnego Mostu Północnego.
W granicach dzielnicy znajdują się 4 parki publiczne, które zachęcają do spacerów a rozbudowana infrastruktura umożliwia aktywny wypoczynek.

Wasze Zdjęcia Osiedle Uroczy Zakątek

 

Kontakt

Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę