Osiedle Rodziewiczówny, Warszawa, Praga Południe, NOVUM MANAGEMENT SP. Z O. O. S. K. A. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Metraże:43 - 84m2
Wszystkich lokali:101
Status:Podstawowy

Opis

Nowoczesna architektura, lokalizacja, dobra komunikacja to niektóre z wielu zalet nowo realizowanego osiedla Rodziewiczówny. Położonie na Pradze Południe w pobliżu Parku „Leśnika” oraz trasy Siekierkowskiej i Łazienkowskiej jest idealne dla ludzi ceniących spokój a jednocześnie bliskość tętniącego życiem miasta.

Projekt zakłada budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z jedną kondygnacją podziemną ( hala garażowa ) i VI kondygnacjami nadziemnymi. Na I kondygnacji znajdować się będą pomieszczenia usługowe oraz garaże naziemne, na wyższych kondygnacjach zaprojektowano 101 mieszkań o powierzchni od 43 do 84 m2.
Projektowany budynek zapewnia niezbędne warunki do korzystania z obiektu przez osoby niepełnosprawne. Na działce przewidziano plac zabaw dla dzieci oraz miejsce rekreacyjne.

Osiedle realizowane jest w pobliżu centrum handlowego Promenada, hipermarketu Real i Media Markt i innych punktów usługowych. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, pętla tramwajowa i autobusowa ( dojazd do centrum ok. 15 minut) a także trasa rowerowa wzdłuż Wisły.

Wasze Zdjęcia Osiedle Rodziewiczówny

Osiedle Rodziewiczówny, Warszawa

Osiedle Rodziewiczówny, Warszawa zdjęcie
Osiedle Rodziewiczówny, Novum

Osiedle Rodziewiczówny, Novum zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

Osiedle Rodziewiczówny tel./fax + 48 (22) 350 70 70, 660 736 014 e-mail: rodziewiczowny@novum-kalisz.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę