Osiedle Projekt Czakowa, Warszawa, Bemowo, APM Development Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Bemowo, Pełczyńskiego

Kondygnacje:5
Status:Srebrny
Garaż

Opis

Inwestycja będzie zamkniętym zespółem mieszkaniowym, który powstanie w rejonie takich ulic jak Czakowa i Pełczyńskiego na Bemowie. W 3 budynkach projektowanych w układzie kaskadowym w wysokości od pięciu do dziesięciu pięter zaproponujemy mniej więcej 160 komfortowych i poszukiwanych rozkładów lokali mieszkaniowych. Osiedle będzie zamknięte i całodobowo monitorowane. Miejsca parkingowe zostaną zlokalizowane w garażu podziemnym pod budynkami, wspólnym dla całego projektu.

Galeria i centra handlowe, szkoły, żłobki, obszary zielone i rekreacyjne sprawiają, że w tym miejscu, życie będzie bardzo wygodne. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, dzięki gęstej siatce ulic, wielu liniom komunikacji miejskiej, a w późniejszym czasie również, dzięki II linii metra, planowanej wzdłuż ulicy Górczewskiej.

Bemowo to dzielnica stolicy, która obecnie przeżywa bardzo dynamiczny rozwój infrastrukturalny co zapewnia wygodę zamieszkania w przyjaznej okolicy, w otoczeniu nowych osiedli mieszkaniowych, bardzo dobrze skomunikowanych z pozostałymi dzielnicami miasta.

Wasze Zdjęcia Osiedle Projekt Czakowa

 

Kontakt

www.apm-development.pl
Biuro APM Development ul. Bartycka 63a lok 25 00-716 Warszawa poniedziałek - piątek 9.00-18.00 sobota 10.00-14.00 22 847 91 84 22 423 53 28 22 847 91 86 22 847 91 87 apm@apm-development.pl Zapraszamy do złożenia wizyty w Biurze Sprzedaży oraz do oglądania mieszkań po uprzednim, telefonicznym ustaleniu daty oraz godziny spotkania.
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę