Osiedle Okrzejówka, Żyrardów, dowolna, JHM DEVELOPMENT S.A. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Metraże:40 - 70m2
Wszystkich lokali:205
Status:Podstawowy

Opis

Nowa inwestycja to osiedle w ścisłym centrum miasta, niedaleko dworca PKP, szpitala, szkoły oraz innych punktów użyteczności publicznej. Niewątpliwie atuty naszej inwestycji to znajdujący się niedaleko Zalew Żyrardowski oraz Bolimowski Park Krajobrazowy.

Projekt zakłada realizację trzech sześciokondygnacyjnych budynków, w ramach których oddamy do Państwa dyspozycji 205 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40m2 aż do 70m2 oraz 43 garaże. Na terenie osiedla powstanie parking na 164 samochody.

Budynki będą całkowicie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cichobieżne windy, wózkownie, to standard we wszystkich naszych inwestycjach. Specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie bezpieczny plac zabaw. Dzięki temu nasze mieszkania będą łączyć w sobie walory estetyczne z wysoką funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na czerwiec 2014r

Wasze Zdjęcia Osiedle Okrzejówka

Osiedle Okrzejówka, Żyrardów

Osiedle Okrzejówka, Żyrardów zdjęcie
Osiedle Okrzejówka, JHM Development

Osiedle Okrzejówka, JHM Development zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

http://jhmdevelopment.pl/
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji jest również nasze Biuro Sprzedaży w Skierniewicach: Tel. 46 833-95-89, Tel. kom. 603 755 002, 603 755 338 Dla pierwszych klientów zapewniamy atrakcyjne rabaty!
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę