Osiedle Lykke, Warszawa, Białołęka, Unidevelopment Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Białołęka,

Metraże:33 - 80m2
Wszystkich lokali:165
Status:Podstawowy

Opis

Lykke to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające wśród niskiej miejskiej zabudowy Białołęki. Budowane jest w oparciu o charakterystyczne dla skandynawskiej architektury założenia urbanistyczne. Cechuje je lekkość formy, troska o funkcjonalność i wykorzystanie naturalnych materiałów.

Niewysokie, trzykondygnacyjne budynki z rozległymi strefami zieleni gwarantują komfort mieszkania w przyjaznym otoczeniu. Lykke to unikalny kompleks 165 mieszkań, pełnych światła i przestrzeni. Powierzchnia lokali waha się od 33 do ponad 80 m2. Dodatkowo w mieszkaniach na 2 piętrze zaprojektowane zostały praktyczne antresole. We wszystkich budynkach na osiedlu Lykke znajdują się nowoczesne windy oraz duże przeszklenia w oknach zapewniające ponadnormatywne doświetlenie lokali.

Osiedle Lykke znajduje się w północnej części Warszawy, w najbardziej zielonym zakątku Białołęki. Dobrze rozplanowane trasy komunikacji miejskiej gwarantują łatwy dojazd do centrum. Położone nieopodal niewielkie sklepy spożywcze ułatwiają codzienne zakupy, a centra handlowe Auchan, M1 i Targówek pozwalają na załatwienie wszystkich niezbędnych spraw w najbliższej okolicy osiedla. Ponadto, nieopodal usytuowane są liczne urzędy, ośrodki zdrowia, a także miejsca rozrywki i relaksu.

Wasze Zdjęcia Osiedle Lykke

Na Forum

 

Kontakt

http://www.unidevelopment.pl/
Biuro sprzedaży LYKKE ul. Rakowiecka 30, 02-528 Warszawa tel. 801 580 380, (22) 428 16 14 e-mail: lykke@unidevelopment.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę