Osiedle Aluzyjna, Warszawa, Białołęka, Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Białołęka, ul. Modlińska

Status:Podstawowy

Opis

To ferta dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień miejskiego stylu życia.

Inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części Tarchomina między brzegiem Wisły a ul. Modlińską - główną arterią komunikacyjną dzielnicy, charakteryzującej się ogromnymi połaciami zieleni oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. Odległość z centrum Warszawy do osiedla to nieco ponad 15 km. Przy samej inwestycji znajduje się pętla autobusowa. Autobus 511 (linia przyspieszona) jedzie bezpośrednio do metra Marymont w ciągu 20-25 min. Z kolei jadąc do Modlińskiej i dalej na północ, w pół godziny dotrzemy do ulubionych miejsc wypoczynkowych warszawiaków - zgrupowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego. Dogodna komunikacja jest zapewniona przez pobliską pętlę autobusową, a budowany Most Północny czy planowana linia tramwajowa na Modlińskiej znacząco wpłynie na wygodę mieszkańców i przybliży inwestycję do centrum miasta, a przez to wyraźnie zwiększy jej wartość.

Istnieje możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych - więcej wiadomości w biurze sprzedaży.

termin oddania: sierpień 2013

Wasze Zdjęcia Osiedle Aluzyjna

Osiedle Aluzyjna, Warszawa Białołęka

Osiedle Aluzyjna, Warszawa Białołęka zdjęcie
Osiedle Aluzyjna, budowa lipiec 2012

Osiedle Aluzyjna, budowa lipiec 2012 zdjęcie
 

Kontakt

www.yp.com.pl
Dział sprzedaży Warszawa al. KEN 48 lok. 7 (stacja metra Natolin) warszawa@yp.com.pl 22 436 84 30, 22 436 84 32, 22 489-68-77 Dział sprzedaży pracuje w godzinach: pn. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 9.00 - 13.00
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę