Nowy Mokotów, Warszawa, Mokotów, Echo Investment S.A. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska

Kondygnacje:9
Status:Standardowy

Opis

Deweloper Echo Investment rozpoczęła realizację przyszłościowego projektu mieszkaniowego Nowy Mokotów, zlokalizowanego w stolicy przy ulicy Konstruktorskiej.

Inwestycja Nowy Mokotów powstaje w otoczeniu świetnie skomunikowanej dzielnicy biurowej. To idealna oferta dla osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na coraz dłuższe dojazdy do pracy. Codziennie na dotarcie do pracy tracimy 2 godziny, a kosztuje dużo pieniędzy nas to kilkaset PLN miesięcznie. Mieszkanie na Nowym Mokotowie to komfort, który pozwala nam na bezproblemowe dotarcie do biura, dając także możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, tras wylotowych czy na lotnisko.

Zespół mieszkaniowy Nowy Mokotów składa się z 6 budynków o zróżnicowanej wysokości 5-9 kondygnacji połączonych 3 kondygnacyjną bazą. Projekt inwestycji powstał w renomowanej pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Całość stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem dostępnym z czterech stron. Projekt dopełnia z dużą uwagą rozplanowana zieleń z elementami małej architektury i oświetleniem.

Wasze Zdjęcia Nowy Mokotów

Nowy Mokotów, Echo Investment

 Nowy Mokotów, Echo Investment zdjęcie
Nowy Mokotów lokalizacja

Nowy Mokotów lokalizacja zdjęcie
 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 

Pokaż Większą Mapę