Nowa Wileńska, Warszawa, Praga Północ, BUDREM Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Praga Północ, ul. Wileńska 14

Metraże:25 - 80m2
Liczba pokoi:1 - 4
Wszystkich lokali:142
Kondygnacje:8
Status:Standardowy

Opis

Zamieszkaj w sercu warszawskiej Starej Pragi. NOWA WILEŃSKA to projekt, który realizujemy przy ul. Wileńskiej, na wysokości Galerii Handlowej i Dworca Warszawa Wileńska. Lokalizacja przy węźle komunikacyjnym, znajdującym się przy Pomniku czterech śpiących, gwarantuje szybki dojazd do centrum i innych miejsc stolicy. Wybierz to niepowtarzalne miejsce, sąsiadujące z kultowym praskim zagłębiem kulturalnym, w pobliżu którego mieszczą się atrakcyjne tereny rekreacyjne (m.in. Park Praski i ZOO).

W inwestycji oferujemy 142 mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni 25 – 80 mkw. Lokale wyróżniają się niezwykle funkcjonalnymi rozkładami przestrzennymi. Ceny mieszkań mieszczą się w przedziale 7050 – 7900 zł za mkw. Jednopokojowe lokum można kupić już w kwocie 198 500 zł. Wszystkie mieszkania będą miały balkony lub loggie ( pow. 5-10 mkw.) albo ogródki (pow. 12-42 mkw.) lub tarasy (pow. 21-76 mkw.).

Powstający budynek mieszkalny o zróżnicowanej wysokości od V do VIII pięter będą cechowały ciekawe rozwiązania architektoniczne, jak przynależne do mieszkań ogródki wydzielone ze wspólnej części ogrodu, który położony będzie na pierwszym piętrze ( na dachu parkingu ). Na poziomie -1 powstanie parking podziemny dla mieszkańców, w którym będą dostępne także komórki lokatorskie. Na parterze znajdą się lokale usługowe z frontem od ulicy Wileńskiej. Projekt zakłada również powstanie sieciowej placówki handlowej o powierzchni 1300 mkw. od strony Alei Solidarności. W odległości 500 metrów od kompleksu powstanie stacja metra Wileńska (IV kw. 2013 r.).

Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2013 roku.

Wasze Zdjęcia Nowa Wileńska

 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 

Pokaż Większą Mapę