Na Sowińskiego, Warszawa, Wola, Icon Real Estate - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Metraże:35 - 100m2
Liczba pokoi:1 - 4
Status:Srebrny
Garaż

Opis

Warszawska Wola to wyjątkowa dzielnica. To tu nowa i kreatywna energia krzyżuje się z jej dawnym duchem. To tu wyrastają biurowce i centra handlowe o odważnej architekturze oraz nowoczesne, komfortowe osiedla.

Nic dziwnego, że Wola tak szybko oczarowuje młodych ludzi. Wielu docenia ją zresztą nie tylko za jej niezwykły klimat. Tu właśnie znajdują się jedne z najciekawszych warszawskich kawiarni, klubów i restauracji.

Nie brakuje też miejsc aktywnego wypoczynku - parków i basenów.

LOKALIZACJA

Niewątpliwym atutem inwestycji „Na Sowińskiego” jest świetna lokalizacja. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych tworzy przyjemny klimat i pozwala relaksować się z dala od miejskiego zgiełku.

Łatwo dostać się stąd do Centrum. Doskonała sieć komunikacyjna – tramwaje, autobusy – zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Większe centra handlowe ulokowane są w bliskiej okolicy.

ARCHITEKTURA

Na Sowińskiego to doskonale zaprojektowany ośmiopiętrowy budynek z garażem podziemnym. Na Klientów czekają atrakcyjne mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 35 m2 do 100 m2. Na parterze budynku znajdują się 4 lokale usługowo-handlowe.

Na Sowińskiego wyróżnia się ciekawą architekturą i wysokim standardem wykończenia. Wraz z innymi inwestycjami w tej dzielnicy tworzy nową, wyjątkową wizytówkę Woli.

Wasze Zdjęcia Na Sowińskiego

Na Forum

 

Kontakt

DANE KONTAKTOWE BIURO SPRZEDAŻY NA TERENIE BUDOWY Godziny otwarcia: Pn - Pt: 11.00 - 19.00 Sb: 9.00 - 17.00 ul. Sowińskiego 24 01-251 Warszawa tel. 22 244 13 60 tel. 22 244 13 61 kom. 606 666 590 kom. 692 411 342 e-mail: sprzedaz@iconre.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę