InCity, Warszawa, Wola, OKAM Residential Development - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka 1/3

Status:Podstawowy

Opis

InCity to budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie w centrum Warszawy, na rogu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej - w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, stacji drugiej linii metra Rondo Daszyńskiego i wygodnych połączeń komunikacyjnych. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. W ofercie przeważają apartamenty 2 i 3 pokojowe o powierzchni do 65 m2. Apartamenty o metrażu powyżej 85m2 stanowią 10% inwestycji.

Apartamenty InCity powstaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Do wykończenia budynku wykorzystane będą: cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze będzie wizytówkę wysokiego standardu. Dodatkową atrakcję stanowić będą dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom. Na parterze znajdą się lokale usługowo-handlowe, a pod budynkiem dwupoziomowy parking.

Poczuj energię miasta i kup apartament w InCity!

Wasze Zdjęcia InCity

InCity, Okam

 InCity, Okam zdjęcie
InCity, Okam

InCity, Okam zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

http://okam.pl/okam/O%20firmie.html
Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji ul. Siedmiogrodzka 1/3 Telefon: 607-88-07-74, 22 39 39 080, 22 39 39 060 Godziny otwarcia biura: pon.-pt,: 9:00-19:00, sob.: 10:00-16:00. Pan Mariusz Adamiak, email: mariusz.adamiak@okam.pl Pani Magdalena Lewandowska, email: magdalena.lewandowska@okam.pl e-mail: incity@okam.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę