Gocławek - Bakaliowa , Warszawa, Praga Południe, - - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Praga Południe,

Ceny:6,990 - 6,990 zł
Metraże:71 - 71m2
Liczba pokoi:3 - 3
Status:Podstawowy

Opis

MIEJSCE


Projektowany budynek zlokalizowany będzie na działce przy ul. Bakaliowej w Warszawie (dokładna lokalizacja działki, to róg ul. Bakaliowej i Murmańskiej), na terenie Dzielnicy Praga Południe. Ulica Bakaliowa położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej, Trasa Siekierkowska oraz Trasa Łazienkowska. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 100 m od ul. Marsa, ok. 250 m od ul. Grochowskiej, będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 8 km). W odległości zaledwie ok.. 600 m znajduje się pętla tramwajowa Gocławek (linie 3,6,9,24). Ponadto w odległości ok.. 600 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość (ok.. 500 m) Centum Handlowego KING CROSS PRAGA. Ulica Bakaliowa jest bardzo małą, cichą uliczką stanowiącą jedynie drogę dojazdową do zlokalizowanych na niej posesji ? domków jednorodzinnych i niewielkich obiektów handlowo-usługowych o wysokości do 5 kondygnacji.


BUDYNEK
Budynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa.


STRUKTURA
Na kondygnacji -1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 29 stanowisk parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowanych jest 5 lokali mieszkalnych z ogródkami, garaż na16 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe ? wyposażone w platformy parkingowe) oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku. Na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku zaprojektowanych jest po 10 lokali mieszkalnych. Na kondygnacji czwartej zaprojektowanych jest 10 lokali mieszkalnych z antresolami oraz dużymi tarasami. Struktura mieszkań jest bardzo zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania to: 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 6-pokojowe w różnych wariantach powierzchniowo - funkcjonalnych.

Termin oddania budynku I kwartał 2013 r.

PROMOCYJNA CENA MIESZKAŃ

MIESZKANIE NR 13 - 2 pokoje CENA 6900 zł / m2

MIESZKANIE NR 7 - 3 pokoje CENA 6400 zł / m2


UWAGA !
CENA JEDNOSTKOWA SPRZEDAŻY LOKALU WSKAZANA W TABELI NIE ZAWIERA CENY ZAKUPU MIEJSCA POSTOJOWEGO.


STANOWISKA PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM NA JEDEN SAMOCHÓD W CENIE 20.100 zł, ZA WYJĄTKIEM STANOWISKA PARKINGOWEGO TZW STANOWISKA RODZINNEGO - PARKOWANIE SAMOCHODU NA PLATFORMIE - CENA 26.900 zł


Do mieszkań nr. 2, 3, 28, 29, 32, 33, 35 przewidziano stanowiska parkingowe rodzinne na poziomie parteru.

Do mieszkania nr. 27 przewidziano stanowisko nr 1 i 2 w garażu podziemmnym - parkowanie jeden samochód za drugim

Balkony i tarasy do mieszkań - GRATIS!!!

ZAKUP STANOWISKA PARKINGOWEGO OBOWIAZKOWY DO KAŻDEGO LOKALU

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej w cenie 3.535 zł brutto za 1 m2.


CENY WSKAZANE POWYŻEJ ZAWIERAJĄ STAWKĘ PODATKU VAT W WYSOKOŚCI 8%.

Powyższa prezentacja nie stanowi oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów kodeksu cywilnego

tabela na stronie dewelopera:

http://www.grupainwest.pl/oferty_mieszkan,2,58.htm

Wasze Zdjęcia Gocławek - Bakaliowa

 

Kontakt

Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę