City Apartments, Warszawa, Żoliborz, ROBYG S.A. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Żoliborz, ul.Rydygiera 15

Wszystkich lokali:215
Status:Podstawowy

Opis

To zespół komfortowych apartamentowców, powstający na Żoliborzu Południowym, tuż przy granicy Śródmieścia. Zróżnicowane architektonicznie budynki zaplanowane są z niezwykłą starannością o każdy detal. Mają nie tylko zapewnić odpowiednią jakość życia, ale także stać się ozdobą tej części miasta.

Mieszkańcy City Apartments otrzymują przestronne i funkcjonalne apartamenty, z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i sypialnianą. Dla rodzin z małymi dziećmi ważnym elementem będzie własny plac zabaw, na którym pociechy będą mogły bawić się bezpiecznie i zawierać swoje pierwsze przyjaźnie. Do wykończenia części wspólnych stosowane są naturalne materiały: kamień i drewno.

Na parterze każdego budynku znajdą się natomiast lokale usługowe, dzięki którym ulica Rydygiera zyska wyrazisty, miejski charakter. Przy wejściu zlokalizowana będzie również recepcja, która zwiększy poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W pierwszym etapie, którego realizacja zakończyła się w lutym 2010 r., zostało zbudowanych 225 mieszkań oraz lokale usługowe.
W drugim, również już zakończonym etapie, został zbudowany kolejny fragment osiedla, o podobnej liczbie apartamentów. Elewacja zewnętrzna, z elementami z kamienia i jasnego drewna, utrzymana jest w stonowanej kolorystyce.

Obecnie trwają prace wykończeniowe trzeciego etapu, w którym powstanie 215 mieszkań oraz lokale usługowe. Rozpoczyna się również budowa czwartego etapu.

Wasze Zdjęcia City Apartments

Żoliborz nowe mieszkania

Żoliborz nowe mieszkania zdjęcie
City Apartments, Warszawa ul. Rydygiera 15

City Apartments, Warszawa ul. Rydygiera 15 zdjęcie
 

Kontakt

http://www.robyg.pl
BIURO SPRZEDAŻY ŻOLIBORZ: 01-793 Warszawa ul. L. Rydygiera 15 Tel. +48 (0) 22 487-81-01 E-mail: zoliborz@robyg.com.pl Poniedziałek - Piątek 10:00 – 18:00 Sobota - Niedziela 10:00 – 15:00
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę