CZTERY PORY ROKU Etap II, Warszawa, Białołęka, MURAPOL SPÓŁKA AKCYJNA - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!
Ceny:277,000 - 466,000 zł
Metraże:40 - 70m2
Liczba pokoi:2 - 3
Kondygnacje:3
Status:Podstawowy
Garaż Winda
Miejsce parkingowe Kanalizacja
Balkon Taras
Woda Ogródek

Opis

Osiedle Cztery Pory Roku to inwestycja przygotowana z myślą o osobach, ceniących sobie ciszę i komfort wypoczynku.

Proponujemy Państwu komfortowe i nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy na Białołęce. Na terenie inwestycji powstaną 144 mieszkania w czterech czteropiętrowych budynkach. Osiedle zostało tak zaprojektowane aby dać poczucie wygody i przestronności. Każda klatka schodowa wyposażona jest w przestronne, cichobieżne windy, które w komfortowy sposób pomogą przedostać się na wszystkie kondygnacje budynku, już od poziomu garażu.

Każdy z lokali mieszkalnych posiada balkon bądź taras, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z dużymi zielonymi ogródkami o powierzchni do ok. 110 m2. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia całodobowa ochrona Osiedla.

Projektowany kompleks posiadać będzie pełną infrastrukturę tj. drogi, chodniki, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone i urocze oczko wodne. Bezpośrednia bliskość sklepów oraz wszelkiego rodzaju obiektów usługowych czyni osiedle całkowicie samowystarczalnym.
W promieniu zaledwie kilometra znajdują się szkoły i przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia. W odległości zaledwie kilkunastu metrów od wejścia na osiedle znajdują się przystanki autobusów, które szybko skomunikują mieszkańców z centrum miasta jak i z linią metra.

Wasze Zdjęcia CZTERY PORY ROKU Etap II

 

Kontakt

www.murapol.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę