Atal Marina Apartamenty, Warszawa, Białołęka, ATAL S.A. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Białołęka,

Metraże:33 - 110m2
Liczba pokoi:1 - 4
Wszystkich lokali:178
Status:Podstawowy

Opis

Oryginalny architektonicznie projekt, optymalna lokalizacja, funkcjonalne rozwiązania we wnętrzach – osiedle Atal Marina pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowa inwestycja ATAL S.A. znajduje się przy ulicy Krzyżówki, na warszawskiej Białołęce.

Bliskość sklepów pozwoli na szybkie załatwienie codziennych zakupów, doskonale rozwinięty węzeł komunikacyjny umożliwi sprawne przedostanie się do centrum miasta. Dodatkowo w okolicy osiedla znajdują się obiekty użyteczności publicznej, zakłady opieki zdrowotnej, a także fitness cluby, basen, klub tenisowy czy ścianka wspinaczkowa.

Niewątpliwym atutem osiedla jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego, którym można dopłynąć wprost do Zalewu Zegrzyńskiego. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród amatorów sportów wodnych oraz osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo w pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, jak kajaki, łódki, narty wodne. Nad samym Zalewem natomiast znajduje się łącznie dziewięć portów i przystani w tym popularny wśród windsurferów Port Jachtowy Nieporęt oraz kultowa przystań Marina „Water Jet”. Miłośnicy wędkarstwa z kolei bez mrugnięcia okiem wskazują Kanał Żerański jako najbardziej znane łowisko w Warszawie. Blisko 18 metrów długości, prawie 3 metry głębokości, obfitość ryb z przewagą drapieżników to gwarancja udanego połowu. Zwłaszcza, że jesienią Kanałem migrują z Wisły do Zalewu Zegrzyńskiego stada okoni, a tuż za nimi podążają większe drapieżniki, jak szczupaki. Sen z powiek spędzają ogromne sumy zamieszkujące Zalew, o których od wielu lat krążą legendy. Bez wątpienia tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji kusić będą entuzjastów porannego joggingu. Łyk świeżego powietrza doskonale wpłynie na humor i samopoczucie. Boisko do koszykówki, siatkówki, a także boisko o trawiastej powierzchni do piłki nożnej – wielofunkcyjny kompleks „Orlik” pozwoli amatorom gier zespołowych na rozgrywanie pasjonujących meczów.

Niepowtarzalne osiedle Atal Marina składa się z pięciu budynków wielorodzinnych o wyjątkowej, lekkiej architekturze. Każdy z nich jest prostą architektonicznie, modernistyczną bryłą, którą okalają duże, nieregularne tarasy osadzone na stalowych słupach, imitujących pnie drzew. Przewaga okien balkonowych nadaje inwestycji lekki wizualnie efekt, a także pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań. Budynek A posiada pięć kondygnacji, natomiast budynki B, C, D i E są czterokondygnacyjne. Na osiedlu znajdzie się w sumie 178 lokali mieszczących od jednego do czterech pokoi. Każde z nich dodatkowo posiada taras, a mieszkania parterowe ogródek do własnego zagospodarowania. Dzięki czemu, niczym nieskrępowany odpoczynek możliwy dotychczas jedynie z dala od codziennego gwaru, staje się realny i w środku miasta. Cały ruch na osiedlu odbywa się pod ziemią, na terenie osiedla znajdą się dwa garaże podziemne przeznaczone dla łącznie 222 samochodów.

Wasze Zdjęcia Atal Marina Apartamenty

Atal Marina, żuraw na budowie

Atal Marina, żuraw na budowie zdjęcie
Białołęka nowe mieszkania na sprzedaż

Białołęka nowe mieszkania na sprzedaż zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

http://www.atal.pl
Biuro sprzedaży mieszkań 03-193 Warszawa Krzyżówki 28 email: bsmwarszawa@atal.pl telefon:(+48) 22 614 15 13
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę