Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-03-2012, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 20:46 przez domator.)
Post: #1

Osiedle Przy Lesie: Co takiego przemawia na korzyść tej inwestycji, jakie są jej plusy?
Dobrze jest poznać mocne strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2012, 08:05
Post: #2

Plusy i wady:

Widziałem ich na targach i przejechałem się na lokalizację. Kilka informacji:
Z tego co słyszałem co nawet widać to obecnie trwa przełączenie linii i demontaż istnijącej lini naziemnej. Budowa się zaczeła więc pewnie i się zakończy. w sumie zawsze jest pewna wątpliwość co do pierwszych inwestycji danej spółki. Jednakże nie powinno być tak źle gdyż pieniadze wpłacamy na konto banku, który udzilił im kredytu na tą inwestycję, czyli spłata następuje przez nas ich kredytu co znaczy że kasa trafia tam gdzie trzeba. Znaczy to dalej, że jeżeli mieszkania się sprzedadzą a ich łaczna suma spłaci kredyt to nie bedzie problemu. Bank dajacy im kredyt daje promesę że jeżeli spałacimy cały kredyt developerowi (czyli robimy to poprzez wpłatę ostatniej transzy) to mieszkanie jest nasze. Mieszkania się sprzedają gdyż jak ostatnio byłem to część mieszkań była niedostępna. Polecam również ogladanie etapu realizacji na żywo poprzez spacer scieżką w lesie. Dojście od uliczki przy pętli autobusowej. Osiedle ma kilka ciekawych zalet: przestronność, zieleń, bliskość szkoły, bliskość sklepów, komunikacja z centrum 520 ktory jeździ co 7 minut, 10 minut, las ze ściezkami, boiska, ciekawy rozkład mieszkań.
--> Jednak jak kazy zakup dziury w ziemi daje pewną niepewność, która potrwa do podpisania aktu notarialnego po oddaniu mieszkania Czyli jeszcze kilkanascie misięcy.

Generalny wykonawca robił derby 11 z tego co wyczytałem i z tego co się chwali na swojej stronie zainkasuje za wykonanie osoedla 33 MLN PLNów.
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2012, 20:10
Post: #3

Czyli dobrze zrozumiałem, że te linie megawysokiego napięcia zostają przenoszone? Na jaką odległość mniej więcej? Mam małe dzieci i zależy mi, aby nie zafundować im obniżenia odpornosci, zaburzen psychocznych lub nieproszonych komórek w organizmie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2012, 22:09
Post: #4

Przecież wiekszość okablowania w dużych mistach idzie pod ziemią. Nawet tych wysyoko napieciowych. I takiego przeniesienia nie można zrobić sobie w obecnych czasach od tak, wymagane są do tego dokumenty a realizacja musi być zgodna z przepisami prawa.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa