Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 2.79 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-03-2012, 19:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 20:37 przez domator.)

Osiedle Klimontowska: Co takiego przemawia na korzyść tej inwestycji, jakie są jej plusy?
Dobrze jest poznać mocne strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 12:19

Przede wszystkim cena i w sumie lokalizacja (cicho i w miarę dobra infrastruktura) choć dla mnie to rewolucja, bo całe życie mieszkałem na śródmieściu.
02-04-2012, 19:00

Wawer jest ogromną dzielnicą a mimo wszystko dla przeciętnego warszawiaka to tylko plama na mapie. Dla mnie też by była, gdyby nie to, że część znajomych osób się tu przeprowadziła i siłą rzeczy zaczęłam "bywać". Wszyscy sobie chwalą a i mi na tyle się spodobało, że szukając swojego miejsca w Warszawie postawiłam właśnie na Wawer. Ceny niewiele gorsze od tych na Białołęce, gdzie chyba już pół Warszawy się przeniosło, żłobki, przedszkola i szkoły pękają w szwach a dojazd samochodem graniczy z cudem, a okolice ciche, spokojne, zielone, sprzyjające spacerom, wycieczkom rowerowym, wypoczynkowi. Tego spokoju i ucieczki od "wielkiego miasta" właśnie tu szukam. Choć dla mnie to też rewolucja, całe życie spędziłam mieszkając w miejscach, gdzie nie musiałam sprawdzać rozkładu jazdy komunikacji miejskiej a dotarcie do centrum zajmowało kilka chwil.
03-04-2012, 18:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2012 18:23 przez Tomasz Zet.)

Przyjdzie się przyzwyczaić, byłem w marcu i trochę się namarzłem na przystanku stojąc na trakcie Lubelskim. Wczesną jesienią było dużo przyjemniej, choć jeśli mamy narzekać to trochę tam za łyso. Przydałoby się na terenie/ obok inwestycji posadzić kilka drzew.
01-05-2012, 21:22

Fajna cukiernia w pobliżu (na Lucerny) dobre lody, ciast nie próbowałem, ale wyglądają smacznie, są też nieopodal delikatesy czynne nawet w dni ustawowo wolne od pracy jak dzień pracy :-) Na samej Lucerny kilka linii, autobusowych (co prawda wszystkie na żądanie) i jedna nocna. Tyle moich spostrzeżeń na razie :-)
02-05-2012, 08:32

Zgadza się. Sklep o którym mówisz to pewnie "Tora" bardzo dobrze zaopatrzony i co ważne praktycznie zawsze otwarty. Idąć ulicą Pielęgniarek dojście do sklepu zajmuje chwilę Smile
02-05-2012, 23:34

Witam sąsiadów,

czy ktoś słyszał o wcześniejszym terminie oddania mieszkań?

Pozdrawiam,
Sąsiadka z budynku B
03-05-2012, 08:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2012 08:41 przez Majki.)

Pod koniec kwietnia byłem na budowie i delikatnie wypytałem się o postępy prac, planowany odbiór raczej nie ulegnie zmianie.
Ale oby jak najszybciej ! Smile
A ja polecam pizzerie "Vera" na Lucerny ok 4 min. jazdy rowerem od Palmowej ! Smile
04-05-2012, 10:17

Hmmm....
ja byłam w biurze i "między wierszami" coś wspomniano o wcześniejszym odbiorze. Jakby ktoś coś wiedział, wrzućcie info :-)

Pozdrawiam,
Sąsiadka z budynku B
13-08-2012, 13:11

(03-05-2012 08:38)Majki napisał(a):  A ja polecam pizzerie "Vera" na Lucerny ok 4 min. jazdy rowerem od Palmowej ! Smile

Byłem wczoraj bardzo fajne miejsce, smaczna pizza, duży wybór, miła obsługa, wszystko cacy :-)
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa