Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 2.74 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-03-2012, 13:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 19:10 przez domator.)

Nasielska 44: Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2012, 07:39

Dziwi mnie, że ktoś mógłby kupić mieszkanie nie widząc wcześniej miejsca budowy (przyszłego domu). Nasielska 44 - projekt super - ale czy byliście tam? Ja byłam. Widziałam na własne oczy. Otóż na przeciwko - zakłady Kablocośtam - MA - - SA -KRA mur jakiejś rozsypującej się fabryki. Odcinek Nasielskiej przed inwestycją - bruk, dziura na dziurze PO-RA-ŻKA. W odległości około 100m w lewo (patrząc na front inwestycji) - tory kolejowe. Ogólnie okolica delikatnie mówiąc nieciekawa. Warszawska Praga.
Ludzie zastanówcie się (przede wszystkim SAMI ZOBACZCIE JAK TO WYGLĄDA zanim podejmiecie decyzję o zamieszkaniu tam. Nie sugerujcie się "ślicznym" projektem - wklejone drzewa, piękne chodniki, równiutka ulica.
06-06-2012, 09:53

Hałas od przejeżdżających pociągów.
21-06-2012, 19:43

Okolica współmierna z kosztami za m2, jeśli ktoś chce mieć lepszą okolicę zapraszam na spacer, jednakże wraz z lepszą lokalizacją rośnie cena (naturalne prawa rynku).

Hałas pociągów jest stokroć mniejszy, niż szum samochodów przy grochowskiej. Wiem bo mieszkam niedaleko inwestycji i chwalę sobie spokój, ciszę i czyste powietrze.
25-09-2012, 07:55

Ja kupiłem tu mieszkanie na 4 piętrze. Na przeciwko ma powstać 3 piętrowy budynek wiec dla mnie bez znaczenia. Co do okolicy pociagów nie słychać. Zazwyczaj jezdzą nowoczesne skm lub koleje mazowieckie a stacja w pobliżu nie pozwala im sie rozpędzić do wiekszej predkości niż 20-30 km/h. Boremlowska i Nasielska ma być wyremontowana łącznie z oświetleniem. Proszę więc nie wypisywać idiotycznych postów. Okolica jest bardzo cicha i przyjemna niska zabudowa domki jednorodzinne i wille brak buractwa z pragi etc. Co do Fabryki teren na początku 2013 roku zostanie oddany do przetargu więc powstanie tam kolejne nowoczesne osiedle. Wieć masz kolego kolejne nie aktualne informacje Pozdrawiam.
19-05-2013, 14:05

Strasznie bandycka okolica. Przy torach dzieciaki się non-stop dymają i piją. W miejscu fabryki ma stanąć osiedle dla elementu aspołecznego i biedoty. Na terenie PKP mają zrobić stację przeładunkową!
20-05-2013, 20:01

W Warszawie na nowe mieszkania nie może sobie pozwolić biedota, a skąd wiesz o dzieciakach przy torach, widziałeś czy rozsiewasz plotki?
27-11-2013, 15:22

Witam, kupiłam mieszkanie na osiedlu Nasielska 44, za chwilę się tam wprowadzam i właśnie przeczytałam bardzo obiecujące informacje na temat remontu Nasielskiej i Boremlowskiej oraz przetargu na sąsiednie osiedle,pytanie zatem skąd takie pozytywne info i czy coś wiadomo już z tym przetargiem skoro miał być na początku 2013,bo na razie nic nie widać żeby miało coś powstawać w miejscu fabryki czy co tam teraz jest Big Grin z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
08-02-2014, 15:52

Witam, czy ktos mieszka na nasielskiej 44?szukamy obinie bo rozwazamy kupno
24-04-2014, 08:13

Dołączam się do pytania powyżej. Czy warto kupić mieszkanie na tym osiedlu?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa