Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.62 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-04-2012, 09:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2012 13:33 przez domator.)

Kaskada Skorosze: Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2012, 08:35

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem tej inwestycji to najpierw polecam pojechanie w te okolice. My byliśmy bardzo zainteresowani ale niestety wizyta w Ursusie wszytsko zmieniła. Ogromny hałas samolotów, przelatują prawie nad głowami średnio co 3 minuty, cos potwornego. Poza tym blok na bloku, ścisk niesamowity, zreszta sam teren pod inwestycje Kaskada jest maleńki, nie wiem jak mają zamiar wcisnąć tam blok, zaraz obok jezdnia i Biedronka. Pozatym hałas wentylatorów z Almy i podejrzewam, że w ciągu tygodnia wentylacja z fabryki Oriflamu. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony, do takih klimatów i halasów to pewnie nie zrobi to na nim wrażenia ale my byliśmy przerażeni, a ponadto wizualizacja terenu bardzo odbiega od tego jak okolica wygląda w rzeczywistości.
18-09-2012, 22:23

absolutnie zgadzam się z opinią j.w., mieszkam w Ursusie 15 lat, z tego 13 na tzw. Starym Ursusie, gdzie są wprawdzie samoloty, ale ogólnie niska zabudowa, dużo zieleni, sympatycznie, od dwóch lat mieszkam na Skoroszach w nowym budownictwie i wiem, że zakup tu mieszkania to był duży błąd, ciasno, głośno, a dodatkowo smrodliwie od Almy, jedyna zaleta to frajda dla mojego psa - gania szczury które wyłażą ze śmietnika z Almy, a Kaskada ma najgorszą z tych wszystkich super nowoczesnych osiedli lokalizacją, Alma, LM, Oriflame, Biedronkę i jeden z głównych ciągów komunikacyjnych dla aut skrzyżowanie Hassa ze Skoroszewską, do tego leży w korytarzu powietrznym.
13-10-2012, 07:47

ja mieszkam w bloku tuż obok budowy kaskady. Wentylatorów Oriflamu nie słychać wogóle. Te z Almy latem trochę, ale ja mieszkam tuż naprzeciwko nich. Z tymi samolotami co 3 minuty to kogoś poniosło Wink Warszawa to nie Nowy York a Okęcie to nie JFK Wink Ale racja, teren pod inwestycje bardzo mały, deweloper trochę przesadził z wizualizacją Wink
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa