Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19-03-2012, 14:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2012 16:48 przez domator.)

Intenso: Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2012, 19:33

Na razie jesteśmy zbyt zafascynowani samym zakupem, jak wybudują to na odbiorach będziemy bardzo skrupulatnie szukaćSmile
06-04-2012, 10:34

co sądzicie o betoniarni która sąsiaduje na południe od inwestycji?
11-07-2012, 18:31

właśnie obawiam się tej betoniarni oraz pociągów i tej całej trakcji kolejowej... ponoć pociągi już praktycznie tędy nie kursują, co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu pozostają słupy wysokiego napięcia(naprawdę sporo ich jest...). co do firmy zajmującej się tym betonem: nie wiedziałam o tym - nie bałam się, teraz jednak zaczynam Wink
19-07-2012, 14:24

Ja na waszym miejscu bałbym się podpisanej umowy! jest tragiczna !
19-07-2012, 14:44

co masz na mysli mowiac tragiczna? jakies konkrety? i na jakiej podstawie tak sadzisz?
26-09-2012, 08:55

Betoniarnia ma zniknąć po wydudowaniu kilku kolejnych inwestycji w pobliżu. Jest w celu stałego dostarczania surowca na budowy.
Co do tragicznej umowy to jest to typowa umowa deweloperska, sporządzona w sposób w miarę prosty i klarowny.
Niektórzy deweloperzy mają dużo gorzej skonstruowane umowy, chroniące tylko ich.
Pociągi jak pociągi, może ich będzie trochę słychać ale z Zachodniego. Tory, które są w pobliżu nie są od kliku lat już użytkowane i prawdopodobnie dawne tereny przemysłowe zostaną w niedługim czasie wykopione przez kolejnego dewelopera.
Pozdrawiam
27-01-2013, 23:36

Apropo odgłosów pociągów... to dzięki szczelnym oknom prawie ich nie słychać. W każdym razie, moim zdaniem, nie przeszkadzają.
08-11-2013, 12:54

Wady:
1. W pobliżu powstaje ogromne osiedle budowane przez JW Construction, a po drugiej stronie ul. Wschowskiej też ma powstać jakiś duży budynek.
2. Podobno ciężarówki jeżdżące po Ordona hałasują.
3. Drogi np. Wschowska, Jana Kazimierza i Ordona póki co w opłakanym stanie lub nieutwardzane.
4. Dość wysoka cena mieszkań i bardzo wysoka cena garaży.
5. Szkoda, że metro będzie przy ul. Górczewskiej, a nie Połczyńskiej Dodgy
09-01-2014, 13:28

Witam,
Mam pytanie czy ktoś słyszał, bądź otrzymal informację od developera, że po drugiej stronie Ordona ma powstać NIE TYLKO chinczyk JW Construction, ale i hotel na tym takim dość ładnym zielonym trójkącie???

Zainteresowana
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa