Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 1.89 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-02-2014, 17:32
Post: #1

Rodźko: Gdzie teraz nowe mieszkania buduje ten deweloper? Czy wcześniejsze inwestycje były dobrze zrobione, nie było żadnych opóźnień ani wpadek?

Czy można mieć zaufanie do tej firmy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 14:30
Post: #2

Wybudował między innymi blok na ul. Strzeleckiej w Bydgoszczy. Szczerze nie polecam. Straszny problem z wilgocią, w nowych mieszkaniach, pękają złączki od CO w podłodze! Garaż podsiąką wodą :/

P. Rodzko dużo obiecuje, a nic nie robi.
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2014, 13:15
Post: #3

W pełni zgadzam się z tą opinią. Jestem jednym z poszkodowanych.. przez instalację C.O.
Dobre wrażenie to podstawa w tej firmie. Niestety samo rozwiązanie problemów przychodzi niestety najpóźniej, a sam kontakt nie należy do najprzyjemniejszych. Problem z halą garażową wynika z braku izolacji fundamentów w budynku. Budynek wykonany niezgodnie z projektem. Po dwóch latach od odbioru budynku, węzeł ciepłowniczy w rozsypce, wykonawca nie został opłacony aż do dziś, brak dokumentacji i brak gwarancji.
Nawet nie został zgłoszony do UDT, co jest wymagane. Jak czytam lub słyszę słowo "profesjonalizm" w tej firmie to mi sie włos jeży na głowie.
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 10:28
Post: #4

o jakiej inwestycji mówicie? Czy deweloper buduje w ogóle coś w Warszawie? próbowałam wyszukać jakiś informacji o deweloperze żeby się ustrzec przed późniejszymi kłopotami, ale nic nie mogę znaleźć, tylko jakieś dwie inwestycje w Bydgoszczy..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2014, 21:31
Post: #5

To jest jakieś dziadostwo, brak profesjonalizmu budynek się wali śmierdzi pełno wilgoci.

U nas sufit spadł i się okno zwichrowało.
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 09:51
Post: #6

ja akruta mama, jak na razie przynajmniej same dobre doświadczenia tym deweloperem. faktycznie obiecywał, nawet dość niewiarygodne rzeczy, ale jak dotąd wszystko zostało spełnione...nawet czekał kilka miesięcy żebym mogła podejść do zakupu. także ja jak na chwilę obecną mogę szczerze powiedzieć , że polecam!
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa