Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 2.35 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitajcie się :)
28-03-2012, 20:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2012 13:25 przez domator.)

Osiedle Ogrody Ochota: Zapraszam wszystkich do przywitania się i napisania, które mieszkanie kupiliście lub zamierzacie kupić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 11:20

Cześć Sąsiedzi

Kupiłem kawelerke 33m, moje pierwsze własne lokum.
22-04-2012, 08:19

Witam

Kupilismy mieszkanie w tej inwestycji. Jakos malo nas na razie Dodgy
03-06-2012, 21:03

Witam Wszystkich, też wkrótce kupuje tam mieszkanie. Exclamation
30-08-2012, 10:03

Witam Wszystkich,

również kupiłem tam mieszkanie (budynek A).

pozdrawiam.
24-09-2012, 18:53

Witam. Kupiłam właśnie m3 i cieszę się tą lokalizacją. Jak będzie dalej zobaczymy.
28-11-2012, 23:06

(18-04-2012 11:20)Tymon30 napisał(a):  Cześć Sąsiedzi

Kupiłem kawelerke 33m, moje pierwsze własne lokum.

Witam szanownych Państwa, chciałam tylko zapytać się czy wiecie, że niedługo w waszym najbliższym sąsiedztwie ma być uruchomiona wielka sortownia śmieci? Na ulicy instalatorów tuż pod waszymi oknami powstanie sortownia odpadów dla całej Warszawy i okolic. Zapach w tych ogrodach nie do pozazdroszczenia, a te setki śmieciarek zjeżdżających się od wczesnego świtu... nie ma co wpuścili was w maliny
10-05-2013, 11:10

rozumiem że mieszkańcy po drugiej strony torów którzy zakupili bananowe osiedla na włodarzewskiej powinni masowo emigrowac Smile tam powstanie tak szybko sortownia smieci jak nitka obwodnicy wiec nie wiem czy ktos tego z nas dozyje Smile wiec po co robic problem z czegos czego nie ma !!!

pzdr

witam kupilam tam mieszkanie uwazam ze swietna lokalizacja wszedzie blisko a fakt ze mozna wyjechac na krakowska z garazu to akurat nie uwazam ze trzeba narzekac !!! a sortownia smieci okaze sie Smile w przyszlosci pewnie dalekiej abysmy dozyli Smile
09-08-2013, 15:05

Radzę zapoznać się z przepisami. Owszem - plan powstania sortowni był, jednak przepisy zabraniają na budowę podobnych inwestycji w tak bliskiej odległości od lotniska. Plan nie wypalił tak szybko, jak szybko powstał.

Też kupiłam pierwsze mieszkanie! I już nie mogę się doczekać wprowadzenia się, co pewnie jeszcze trochę potrwa, biorąc pod uwagę ile im się ze wszystkim schodzi...
07-01-2014, 23:39

Chciałbym wszystkich zainteresowanych poinformować, że (jak się niedawno dowiedziałem) w sąsiedztwie osiedla ma powstać centrum MPO.
01-11-2015, 23:18

Cześć, jak się mieszka w Ogrodach Ochoty? zastanawiam się nad kupnem mieszkania w drugim etapie i zastanawiam się czy warto? jesteście zadowoleni?
bardzo słychać sąsiadów? jakie widzicie jak na razie minusy?
Będę wdzięczna za pomoc....
Pozdrawiam,
Monika Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa