Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 2.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
18-03-2012, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 20:49 przez domator.)

Osiedle Przy Lesie: Tutaj się witamy i piszemy, które mieszkanie kupiliśmy lub zamierzamy kupić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2012, 12:41

Czy ktoś juz kupił mieszkanie na tej inwestycji?
03-06-2012, 11:24

Ja "prawie kupiłem" bo wciąż mam wątpliwości ze wzgledu na lokalizacje inwestycji, a konkretnie korki przy węźle marsa.
12-08-2012, 19:03

Witam, my kupiliśmy! bardzo dobry kontakt z deweloperem, widać że osoby tam pracujące cały czas się interesują klientem a nie tylko do momentu sprzedaży. Korki pewnie znikną jak już będzie po remoncie węzła Marsa,zresztą tak czy inaczej jest do dosyć krótki odcinek...
27-08-2012, 14:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2012 15:01 przez dziasio.)

ja kupiłem. na parterze z ogródkiemSmile.

mnie najbardziej przekonały lokalizacja i świetne rozplanowanie pokoi. naprawdę widziałem wiele beznadziejnych mieszkań 50 metrowych ale to chyba jest optymalne.

Reasumując wszystkie tematy na tym forum:

1) negatywne oceny nt. obecnie ciężkiego dojazdu śmieszą mnie. jest to naprawde bardzo blisko centrum.

obecnie ulica Marsa jest w trakcie modernizacji - 1 etap. skończą to na wiosnę. muszą bo i tak mają już pół roku opóźnienia. jadąc od strony centrum prawoskręt w okularową będzie bezkolizyjny. w strone centrum już gorzej bo lewoskręt na przyszłym rondzie.

Ale jak napisałem to jest 1 etap.

2 etap to odbudowa wewnętrznych wiaduktów w ciągu ulicy Marsa bezkolizyjnie aż do żołnierskiej. także cały rembertów i wesoła pojedzie górą a na dole będzie przyjazne ronda coś na wzór tego przy pętli na gocławiu.
więcej siskom.waw.pl

poza tym w wesołej będzie wschodnia obwodnica. Przepraszam bardzo ale kiedyś będą musieli ją w końcu wybudować, bo będziemy Bangladeszem Europy. Z góry przepraszam obywateli BangladeszuWink

2) jeśli chodzi o stan zaawansowania: jak byłem w sobotę rowerem to w budynku 5 skończyli już 2 piętro i ida z 3 w górę. takze można powiedzieć że są w połowie budynku a w 65% konstrukcji (bo płyta garażowa). akurat pod koniec sierpnia czekała mnie nastepna transza 20% - na moje sugestie, że to chyba nie jest 80% stanu surowego otwartego (bo tak mam w moim harmonogramie) Pani Czyżewska wysłała rzeczoznawcę i dostałem 2 miesiące prolongaty. Oczywiście podpisaliśmy aneks. Jakby byli złamasami to by tego nie zrobili. Także to na + dla nich.

jeśli chodzi o budynek 4 - wiadomo od 1.04 dopiero mogli wejść na tą część terenu związku z przekładką prądu. Jak pracują urzędasy w STOEN i dlaczeog to trwa tak długo mamy przykład przy moście północnym (Skłodowskiej) także kto bardziej kumaty wie o co chodzi. stan zaawansowania oceniam na 40 procent w związku z tym że ma to być bud 4 piętrowy. Stoi już parter.

3)Wiele osób narzeka na cmentarz!!!! Że co?? no i co z tego? Że niby trupami będzie walić latem?Smile nie kumam. byłem tam w sierpniu w 35C szedłem wzdłuż płotu cmentarza i nic nie czułemSmile

4) otoczenie. las wiadomo - cisza i spokoj, rowerek. cieszy mnie furtka do lasu. może nie będą srali psami wszędzie na osiedlu. Ale wiadomo polaczków nie nauczysz porządku nawet jak pies zesra się w windzie to nie którzy nie są łaskawi posprzątać.
fajnie że jest kaufland i stacja (na wypadek jakby trzeba było skoczyć po browar w nocyWink
zajezdnia autobusowa i 2 albo 3 nocne. 520 bardzo często jeździ. takze super. nie jest to komunikacyjna wiocha typu białołęka. nawet w razie jakiejś katastrofy (a u nas to się zdarza bardzo często) na mieście można przyjechac pociągiem. wypróbowałem 15 minut z PKP powiśle do pkp gocławek SKM i 7 minut z buta do przystanku pod piekarnią Grzybki. Szkoda , że nie ma P+R przy PKP gocławek. może chociaz zrobią na rowery. nie wiem po co zrobili P+R w Wawrze skoro 500m dalej jest w Aninie. Zobaczymy.

5) jak macie jakieś pytania to piszcie ja jestem tam co tydzień na budowie.Smile
a, a jeśli chodzi o sprzedaż to mają 40 sprzedanych i 15 rezerwacji. całość to 181 mieszkań.

także chyba nie jest źle jeśli chodzi o początek budowy i to że obecnie w Wawie jest 28 tysięcy mieszkań nowowybudowanych i niesprzedanych.

i 1 wzmianka do narzekających na stan zaawansowania: pamiętajmy że pozwolenie na budowę dostali 30 listopada zeszłego roku. No to ile mieli sezonu budowlanego?! marzec - sierpień czyli pół roku. pamiętając że dopiero w kwietniu zrobili przekładke prądu.
ja się nie spinam i zbieram kasę na wykończenie.

A co myślicie o tej firmie wykończeniowej co P. Czyżewska wysyłaal. ja nie wiem. Chyba wykończę we własnym zakresie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 09:12

Jako nabywca muszę przyznać, że osoby w biurze sprzedaży okazały się bardzo kompetentne. Na kilkanaście inwestycji, które oglądałem z żoną nigdzie nie uzyskałem tylu wyczerpujących i rzeczowych odpowiedzi.
Duży plus to jak wspomniał dziasio dobrze zaprojektowane rozkłady mieszkań bo to co ostatnio widziałem to chyba jakieś "twórcze" wymysły architektów, niepraktyczne i trudne do zagospodarowania dla zwykłego mieszkańca.
Co do dojazdu, to obecnie w godzinach szczytu Marsa stoi. Samochodem można to objechać ale autobus musi swoje odstać. Niestety dopóki nie zostanie zrealizowany II etap przebudowy ulicy Marsa (nie ma jeszcze konkretnego terminu) wiele się nie zmieni, a jego rozpoczęcie na pewno skomplikuje na wiele miesięcy sytuację. Najważniejsze jest żeby ta inwestycja została zrealizowana jak najszybciej a alternatywną do tego czasu może być skm-ka.
Po uwzględnieniu wszystkich za i przeciw, zdecydowaliśmy się na zakup i czekamy na terminowe zakończenie robót.
Jeśli chodzi o wykończenie mieszkania to po przeanalizowaniu sporo taniej wyniesie nas wykończenie we własnym zakresie. Trzeba będzie poświęcić sporo czasu i nerwów na wybór materiałów, wykonawcy itp. ale myślę, że się opłaci.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa