Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
18-03-2012, 13:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 19:05 przez domator.)

Krypska 20: Tutaj się witamy i piszemy, które mieszkanie kupiliśmy lub zamierzamy kupić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2012, 20:51

witam,
mam pytanie czy są tutaj osoby, które kupiły mieszkanie przy ul. krypskiej 18 lub krypskiej 20?
Chciałbym zasięgnąć opinii na temat dewelopera.
pozdrawiam
07-10-2012, 00:38

witam,
czy są tutaj jacyś mieszkańcy krypskej 18 lub ludzie którzy kupili mieszkanie na krypskiej 20?
26-04-2013, 11:15

Witam. Jestem nabywcą mieszkania na Krypskiej 20. Chętnie udzielę wszelkich informacji.
31-10-2013, 12:54

Chciałbym zapytać jak jest po inwestycji, czy wychodzą duże wady, czy warto zawierzyć deweloperowi?, jestem zainteresowany inwestycją przy Czapelskiej

(26-04-2013 11:15)Gość napisał(a):  Witam. Jestem nabywcą mieszkania na Krypskiej 20. Chętnie udzielę wszelkich informacji.
03-11-2013, 21:02

Na chwilę obecną wszystko wydaje się ok.
Terminowo - na chwilę obecną tylko jedno opoznienie - przy odbiorze aktu notarialnego
Miałem dwa problemy techniczne - zszedłem na dół do biura, zostawiłem klucze i gdy wróciłem z pracy sprawa była rozwiązana. Stan techniczny przy odbiorze mieszkania fachowiec z fachowyodbiormieszkania.pl uznał za BDB, miałem drobną poprawkę.
29-11-2013, 09:31

Kupiłam mieszkanie na Krypskiej 20, niby wszystko ok, przy odbiorze (po za jakimiś drobiazgami, które zostały poprawione przez dewelopera). Jednak później przy wykańczaniu wyszło, że ściany są trochę krzywe, np. szyba pomiędzy szafkami kuchennymi mi troche odstaje, w łazience przy płytkach do sufitu wyszło, że jest tez nierówny. W porównaniu z mieszkaniem w innej inwestycji na Pradze Płd., gdzie tez wykańczałam mieszkanie to wyszło trochę brak dbałości o szczegóły, dla mnie bo ja mam porównanie. Ogólnie budynek sie bardzo podoba jak ktoś przychodzi, ładna klatka schodowa na parterze (gres na podłodze i na ścianach, podświetlenie led, lustra), na piętrach juz jest tylko terakota inna niż na parterze (ekonomiczna Smile), generalnie nie ma sie do czego przyczepić.

Przy podpisywaniu aktu notarialnego trzeba dobrze przeczytać umowę ponieważ deweloper wpisał tam, że kupujący wyraża zgodę na sprzedaż alkoholu w lokalach usługowych na parterze budynku (Krypska 20), ja u notariusza poprosiłam o usunięcie tego zapisu, ponieważ o tym czy w budynku będzie sprzedaż alkoholu chcę aby decydowała wspólnota.

Pozdrawiam
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa