Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.27 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRZY DYWIZJONU 303, Bemowo
13-03-2012, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2012 20:52 przez domator.)

Nowe osiedle na Bemowie buduje deweloper ED Invest (ceny, opinie)

Cena lokalu 6400 złotych za mkw.

Zespół mieszkaniowy na warszawskim Bemowie przy ulicy Dywizjonu 303. Lokale jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o metrażach od 30 do 90 metrów kwadratowych.
Jeśli będziemy chcieli odpocząć na powietrzu, do dyspozycji mieszkańców jest wewnętrzne patio.

Informacje o deweloperze w temacie ED Investment

Państwa opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 11:24

Utworzony został dla Was dział tylko dla mieszkańców, gdzie możecie poruszać tematy, o których postronne osoby mają nie wiedzieć.

http://domwawa.pl/forum/Dzial-Przy-Dywiz...ieszkancow

Jeśli będą jacyś mieszkańcy, to dam im status moderatora i hasło, potem będziecie sobie przekazywać dalej wedle uznania, kto jest mieszkańcem a kto nie.
27-03-2013, 13:02

Jestem przyszłym mieszkańcem (B10)
Jaka jest procedura pozyskania hasła?

(27-03-2013 11:24)admin napisał(a):  Utworzony został dla Was dział tylko dla mieszkańców, gdzie możecie poruszać tematy, o których postronne osoby mają nie wiedzieć.

http://domwawa.pl/forum/Dzial-Przy-Dywiz...ieszkancow

Jeśli będą jacyś mieszkańcy, to dam im status moderatora i hasło, potem będziecie sobie przekazywać dalej wedle uznania, kto jest mieszkańcem a kto nie.
27-03-2013, 13:35

Te 3 osobowy co pisały na forum A3, B10 i B11 to przekażę hasło na priv. Pozostałe jeśli się zgłoszą to jakaś mini weryfikacja - zdjęcie umowy kupna albo zdjęcie mieszkania, fragment treści umowy, inni dowód, na podstawie postów w części otwartej

(dane osobowe można ukryć, nie są potrzebne)

Proszę sie zarejestrować i wysłać do mnie prywatną wiadomość to przekażę hasło.
04-04-2013, 12:25

Jestem przyszłym mieszkańcem A40, przed sobą mam akt notarialny podpisany przez Joanne Lewczuk notariusza ed invest.
Mogę poprosić o hasło?
04-04-2013, 12:59

(04-04-2013 12:25)Gość napisał(a):  Jestem przyszłym mieszkańcem A40, przed sobą mam akt notarialny podpisany przez Joanne Lewczuk notariusza ed invest.
Mogę poprosić o hasło?

Zarejestruj się na forum i napisz wiadomość do mnie lub Berto. Dostaniesz na priv hasło.

Pozdrawiam
20-04-2013, 18:11

Witam, czy inwestycja przy Dywizjonu 303 jest na gruncie własnym edinvestu? Czy użytkowanie wieczyste? Dziękuję za odpowiedz. Anna
20-04-2013, 20:19

(20-04-2013 18:11)Gość napisał(a):  Witam, czy inwestycja przy Dywizjonu 303 jest na gruncie własnym edinvestu? Czy użytkowanie wieczyste? Dziękuję za odpowiedz. Anna

Grunt należy do firmy Plano Sp. z o.o.
EDInvest realizuję budowę na podstawie umowy inwestycyjnej.
EDI ma w imieniu Plano wybudować, sprzedać i przekazać własność przyszłym właścicielom...

Nowi właściciele (mieszkańcy) będą mieli prawo własności do gruntu...
20-04-2013, 21:08

Czyli bedziemy placic podatek gruntowy? Mi developer powiedzial, ze nie. Nic nie rozumiem....
20-04-2013, 23:13

(20-04-2013 21:08)agal85 napisał(a):  Czyli bedziemy placic podatek gruntowy? Mi developer powiedzial, ze nie. Nic nie rozumiem....

Będziemy płacić podatek od nieruchomości...
Nie będziemy natomiast płacić 'wieczystego użytkowania' bo takowego nie mamy...

Zatem, póki co będzie taniej... niż u tych co mają wieczyste użytkowanie...

W przyszłości natomiast, jeżeli miłościwie nam panujące rządy i sejmy wprowadzą "kataster" i podatek katastralny... to wtedy poczujemy to znacznie bardziej...
22-04-2013, 19:54

Serdecznie dziękuję za informacje, jakie tu wyczytałam Smile a tez macie w umowie zapis ze przekazanie własności najpóźniej do 31 grudnia 2013?
Bo mnie nurtuje ten zapis..
przyszła sąsiadka Smile
23-04-2013, 06:53

tak, tez mam taki zapis. Mnie bardziej nurtował fakt ze odbiory trwają 3 miesiące. Zakończenie budowy 31/05/2013 a odbiór 31/08/2013/ . Szkoda ze to tyle trwa......
23-04-2013, 08:02

miejmy nadzieję ze uda się szybciej zrobić odbiór. Wydaje mi się że woleli napisać dłuższy termin i się zabezpieczyć niż napisać ze dadzą w czerwcu a mieli by problemy z odbiorem - i musieli by płacić nam kary Wink - trzymajmy kciuki i niech w lipcu dają klucze Smile i zaczynamy bałagan, wiercenie, malowanie,meblowanie Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-04-2013, 19:53

Mi mówił "deweloper" ze faktycznie dają sobie czas 3 miesięczny na wypadek jakiś przesunięć czasowych. Jednocześnie zapewnił, ze nawet jak nie będzie odbioru, nie ma szans na rozpoczęcie prac remontowych w mieszkaniach..... szkoda- oby klucze trafiły do nas w lipcu Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa