Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POPULARNA 50, Włochy (Damaro Construction)
18-03-2012, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2012 11:13 przez domator.)
Post: #1

Nowe mieszkania przy ulicy Popularnej 50 buduje deweloper Damaro (ceny, opinie)

Wiążemy nadzieję, że przedstawiany projekt pozwoli nam zdobyć Państwa zaufanie, bowiem każda decyzja podjęta w fazie planowania jest przemyślana i zrealizowana z myślą o przyszłych użytkownikach.
Wraz z projektantami pracowni 4am Architekci kładliśmy szczególny nacisk na aspekt funkcjonalny wnętrz, jako że w nich będzie rozgrywało się życie. We wnętrzach prezentowanego budynku korytarz przenigdy nie będzie za wąski, wnęka na szafę zbyt płytka, łazienka za ciasna, a kuchnia nie ergonomiczna. Pokój dzienny w każdej sytuacji będzie stanowił kontynuację holu wejściowego, obok kuchni w każdym momencie będzie miejsce na stół rodzinny, zestaw wypoczynkowy będzie miał właściwe miejsce i relację z multimedialną infrastrukturą. Sypialnia będzie atmosferycznie ergonomiczna, zawsze z miejsce na dużą szafę - garderobę. Wiemy bowiem, że satysfakcję z miesjca zamieszkania dają rzeczy niezbyt duże i niezauważalne. To one tworzą prozę dnia popularnego.

Nowa inwestycja tworzy niecodzienną bryłę budowli mieszkaniowej.

Inwestycja została utworzona według najwyższych norm technicznych. Jakość dokumentacji jest gwarantem tego, że wiualizacja budynku znajdzie zgodę faktycznie, a słowo bezawaryjność latami będzie najwłaściwszym określeniem charakteryzującym stan techniczny budynku.

Informacje o deweloperze w temacie Damaro Construction

Co myślicie o tej inwestycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2012, 21:35
Post: #2

Popularna 50 (Damaro), Warszawa, wizualizacje
Popularna 50 (Damaro).jpg   
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 21:47
Post: #3

Szkoda, że nie piszecie co zrobiliście w Radzyminie. Wasza jedyna inwestycja jest w takim stanie, że najlepiej ją zburzyć i postawić od nowa. W mieszkaniach wilgoć a budynki same się rozpadają.
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 14:56
Post: #4

Czy cos sie dzieje na placu budowy?
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 18:08
Post: #5

Oczywiście nic się nie dzieje na placu budowy...Pani pięknie obiecywała, że budowa rusza i wszystko OK, a na początku tego roku została usunięta strona inwestycji...pani nie odbierała telefonu, nigdzie nie można dostać żadnej informacji..normalnie czeski film:/
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa