Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.24 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.B. Stolmar s.c.
08-10-2013, 21:18

P.B. Stolmar s.c.: Gdzie teraz nowe mieszkania buduje ten deweloper? Czy wcześniejsze inwestycje były dobrze zrobione, nie było żadnych opóźnień ani wpadek?

Czy można mieć zaufanie do tej firmy?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 18:03

Z tego co wiem to Stolmar aktualnie buduje blok na ul. Powstańców w Ząbkach.
My jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru mieszkania na osiedlu Gajowa u tego dewelopera. Przede wszystkim blok został oddany jeszcze przed czasem, więc mogliśmy wcześniej się wprowadzić. Dodatkowo szybko otrzymaliśmy akty notarialne! Deweloper jest bardzo sumienny. Mają solidną ekipę pracowników. Ze spokojnym sumieniem możemy ich polecić.
29-12-2013, 09:57

Ja również mogę polecić firmę. Nie jest to ogromna firma dzięki czemu na etapie gdy budowali moje mieszkanie można było wprowadzić wiele zmian bez kosztów (elektryka,hydraulika,ścianki działowe). Z tego co się orientuję inni Deweloperzy chcą za to pieniądze i to nie małe.
W mieszkaniu przy odbiorze nie miałem praktycznie żadnych poprawek. Polecam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2015, 22:06

Deweloper jest godny zaufania.Jezeli są jakieś niedociągnięcia to zawsze stara się je naprawić.Nie zwodzi.Jest otwarty na sugestie.Mozna z nim negocjować praktycznie wszystko.Począwszy od ceny a skończywszy na wykończeniu i nawet dodatkowych metrazach komórek lokatorskich czy miejsca parkingowego.Szczegolne miejsce w tej firmie deweloperskiej zajmuje Pan Witold,który jest bardzo sympatyczny i wykazuje dużą empatię w stosunku do klientów.W związku z powyższymi faktami polecam wszystkim Firmę STOLMAR i pozdrawiam.
02-01-2015, 21:17

(08-10-2013 21:18)dewelo napisał(a):  P.B. Stolmar s.c.: Gdzie teraz nowe mieszkania buduje ten deweloper? Czy wcześniejsze inwestycje były dobrze zrobione, nie było żadnych opóźnień ani wpadek?

Czy można mieć zaufanie do tej firmy?

Mozna mieć zaufanie do tej firmy,gdyż jest solidna i mozna z nią wiele spraw wynegocjować.pozdrawiam
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa