Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSIEDLE ESKADRA ul. Dywizjonu 303, Bemowo
13-03-2012, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2012 20:43 przez domator.)

Nowe mieszkania osiedle Eskadra na Bemowie (ceny, opinie)

Forum mieszkańców Osiedle Eskadra przeniesione TUTAJ

Nowoczesne osiedle na Bemowie na ulicy Dywizjonu 303, które łączy ze sobą zarówno dom w centrum jak również miejsce, gdzie jest dużo spokoju i zieleni, a jednocześnie łatwy dojazd w prawie każdy zakątek Warszawy. Zostaną utworzone cztery budynki pięciokondygnacyjne. Do wyboru będą mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Metraż od 30 do 100 metrów kwadratowych. Właściwie każde pomieszczenie mieszkalne będzie posiadało taras lub balkon, lokale na parterze będą posiadać ogródki przedzielone parawanami zapewniającymi trochę prywatności. Po każdym budynkiem przewidziano garaże podziemne. A miedzy budynkami dwa dziedzińce wewnętrzne, na których będą place zabaw.
Całe osiedle będzie monitorowane przez całą dobę.

Zakończenie inwestycji przewidziano na koniec drugiego kwartału 2013 roku.

Informacje o deweloperze w temacie Profbud

Wasze opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2012, 09:23

niewiem skąd macie takie informacje mam zamiar kupic tam mieszkanie i na dzień dziejszy byłem i widziałem księgę wieczystą deweloper ma ksiegi czyste bez jakich kolwiek obciązeń i relizuje z własnych srodków inwestycje , a ci którzy strasza to pewnie konkurencja która realizuje z kredytu i księgi ma obciążone
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa