Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSIEDLE CERAMICZNA 20 (NOVUM MANAGEMENT)
12-03-2012, 22:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2012 20:56 przez domator.)
Post: #1

Nowe mieszkania na ulicy Ceramicznej 20 na Białołęce(ceny, opinie)


Forum mieszkańców Osiedle Ceramiczna przeniesione TUTAJ

W maju 2011 rozpoczęto realizację inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze wraz z garażem podziemnym, zagospodarowaniem gruntu na działce położonej przy ul. Ceramicznej w Poznaniu na terenie Dzielnicy Białołęka

Projekt zakłada budowę VI-VIII kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze i dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym, z wjazdem bramnym na teren od strony ul. Ceramicznej, wyposażonego w niezbędne instalacje techniczne i podłączone do zewnętrznych sieci instalacyjnych. Na części terenu realizowanej inwestycji znajduje się las.

Dostęp do budynku odbywa się ciągiem pieszo-jezdnym przez przejazd bramny wprowadzający na wewnętrzny dziedziniec, skąd dostępne są klatki schodowe wraz z szybami windowymi zapewniającymi dostęp na wszystkie poziomy budynku, zarówno garażu jak i części mieszkalnej. Tym samym przejazdem bramnym odbywa się także wjazd do garażu podziemnego oraz drogę pożarową. Wszystkie wejścia do budynku dostępne są z poziomu chodników.

Ukształtowanie bryły budynku jest wypadkową wizji architektonicznej, warunków oświetleniowych i szczegółowych zapisów w zobowiązaniach zabudowy. Została ona wykreowana na planie litery C otwierając się dziedzińcem w kierunku wschodnim.
Wszystkie krzywizny i załamania budynku pod różnymi kątami wynikają z przeprowadzonej analizy nasłonecznienia i przesłaniania budynku nadając zabudowie przyszłościowy charakter. Oryginalność i współczesność budynku została przy tym podkreślona poprzez użycie przyszłościowych materiałów i interesującej palety barw budynku. Elewacje tworzą zwartą bryłę urozmaiconą kompozycją zamkniętych loggi i balkonów.

Projektowany budynek gwarantuje warunki niezbędne do zastosowania obiektu przez chłopcy i dziewczęta niepełnosprawne i korzystające z wózków inwalidzkich. Wszelkie poziomy budynku są zinfrastrukturowane dźwigami osobowymi. Wejścia do budynku i obszaru wokół niego, dostępne dla ludzi niepełnosprawnych.

Informacje o deweloperze w temacie NOVUM Developer

Wasze opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa