Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 2.47 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noblin Development
16-03-2012, 11:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2012 17:35 przez domator.)
Post: #1

Noblin Development: Czy uważacie, że do tego dewelopera można mieć zaufanie? Jak mu szło przy poprzednich inwestycjach, były może jakieś wpadki lub opóźnienia?

Jakie macie opinie?

Deweloper buduje m.in Nasielska 44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2012, 18:16
Post: #2

Noblin development, poprzednio Attis development - generalnie nazwy się zmieniają, pozostają ci sami partacze pod innymi szyldami. Częste zmiany nazwy prawdopodobnie spowodowane są chęcią uniknięcia roszczeń gwarancyjnych. A tych jest co niemiara. W przypadku inwestycji "Ogrody Piasta" odbiór opóźniony o ponad rok w stosunku do umowy i cały szereg usterek, a być może i wad konstrukcyjnych - okaże się po ekspertyzie. Na razie wybija kanalizacja w garażu, pękają ściany, w jednym z mieszkań na parterze zapada się podłoga. Wadliwie wykonano izolację, woda przesiąka przez ściany w garażu, woda leje się po elewacji budynku i wiele innych.
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2012, 19:48
Post: #3

Musisz z nimi być bardzo czujny, kłamią w żywe oczy, co innego mówią, co innego dostajesz na piśmie. Sprzedali mieszkanie na parterze w "Ogrodach Piasta" jako lokal usługowy, wszystkim pozostałym mieszkańcom do końca wmawiali, że nic nie wiedzą o powstaniu w bloku sklepu
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 09:41
Post: #4

(16-03-2012 11:08)domator napisał(a):  Noblin Development: Czy uważacie, że do tego dewelopera można mieć zaufanie? Jak mu szło przy poprzednich inwestycjach, były może jakieś wpadki lub opóźnienia?

Jakie macie opinie?

Deweloper buduje m.in Nasielska 44

Zapraszamy do Ogrodow Piasta i Ogrodow Piastowskich w Pruszkowie przy ul. Sklodowskiej-Curie w celu obejrzenia partactwa tego developera gdzie dopuszczono się POWAŻNYCH błedów budowlanych. Niezliczone sprawy w sądzie, bo polubownie nic się z tymi oszustami nie załatwi. Zresztą co będę się rozpisywać - zapraszamy, tylko weżcie kask, bo moze coś spaść z przegniłych stropów.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa