Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.07 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KRASIŃSKIEGO 41, Żoliborz (Fort Krasińskiego)
05-04-2012, 19:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2012 11:36 przez domator.)
Post: #1

Nowe mieszkania przy ulicy Krasińskiego 41 buduje deweloper Fort Krasińskiego. (ceny, opinie)

Forum mieszkańców Krasińskiego 41 przeniesione TUTAJ

Żoliborska inwestycja mieszkaniowa została wybrana budynkiem demonstracyjnym projektu Miejski Budynek Jutra 2030. Założenia projektu skupiają się na kompleksowej poprawie właściwości budownictwa wielorodzinnego poprzez optymalizację procesu zaprojektowania budynku oraz dodatkowo udoskonaleniu istniejących pomysłu wykorzystania energii odnawialnej i funkcjonowania systemu sterowania energią w budynkach wielorodzinnych, co przełoży się na podniesienie jakości życia mieszkańców , a dodatkowo na wymierne zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko.

Sporo przydatnych informacji na temat mieszkań znajdziecie na Krasińskiego 41 forum mieszkańców.

Cały proces produkowania budynku został podporządkowany trosce o wygodę przyszłych mieszkańców oraz oszczędności w jego utrzymaniu. Innowacyjne rozwiązania zaproponowane są w taki sposób, ażeby możliwe było osiągnięcie zarówno ochrony przed przegrzewaniem pomieszczeń latem, efektywne ograniczenie strat ciepła zimą, uzyskanie energii promieniowania słonecznego do podgrzewania ciepłej wody, jak i dostanie dobrych właściwości akustycznych wszystkich ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

Inwestycja Krasińskiego 41 zlokalizowana została na warszawskim Żoliborzu Południowym u zbiegu ulic Krasińskiego i Burakowskiej. Urokliwy budynek składa się z 70 lokali mieszkalnych usytuowanych na 6 piętrach, 6 lokali usługowo-handlowych na parterze oraz 106 miejsc postojowych w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym.

Informacje o deweloperze w temacie Fort Krasińskiego

Co sądzicie o tej inwestycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2012, 11:54
Post: #2

Krasińskiego 41 (Fort Krasińskiego), Warszawa, Żoliborz, wizualizacje
Krasińskiego 41 (Fort Krasińskiego).jpg   
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 16:22
Post: #3

Super energooszczedny budynek- ladnie brzmi. Wiec skoro bedzie taki oszczedny to czynsze powinny byc nizsze a tymczasem planowany czynsz, o ktorym informuja w biurze sprzedazy jest taki sam jak wszedzie dookola.
Na symulacjach komputerowych developera "namalowano" dookola budynku mnóstwo zieleni..w rzeczywistosci stoja tam obskurne murowane budynki, warsztaty i baraki.
Poza tym lokalizacja przy samej ulicy Krasinskiego z ktorej wkrótce zrobią "autostrade" jest odpychajaca. Zdecydowanie ciekawiej moga sie prezentowac budynki przy Przasnyskiej i Rydygiera, ale budowa niektórych z nich jest chwilowo wstrzymana.
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 10:54
Post: #4

"...Poza tym lokalizacja przy samej ulicy Krasinskiego z ktorej wkrótce zrobią "autostrade" jest odpychajaca. ..."

co za baran to pisał????? raczej wygląda to na post konkurencji (Przasnyska, Rydygiera...) - oj nieładnie!
Żadna autostrada, żadne poszerzenie ulicy Krasińskiego, żadna linia tramwajowa nie są planowane. Było kilka wersji rozbudowy tej ulicy, jednak nic nie wskazuje na to, że ulica będzie poszerzana, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Wydłużona będzie za to ulica Rydygiera aż do Powązkowskiej.
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 15:51
Post: #5

Otóż nie masz racji - plan poszerzenia Krasińskiego do pasów 2+2 jest już całkiem konkretny i pewnie będzie zrealizowany. Z tramwajów zrezygnowano, ale połączenie Krasińskiego z trasą AK jest podobno do realizacji.
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2013, 20:03
Post: #6

Ktoś wie coś wiecej o tych planach 2+2, deweloper coś mówił, gdy się go o to pyta?
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 12:39
Post: #7

czy już można ogladac mieszkania był już ktoś w środku?
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa