Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 2.7 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D 303 Wady
16-03-2012, 17:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 18:43 przez domator.)

Przy Dywizjonu 303 (ED Invest): Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 14:10

Kilka opinii (choć jak dla mnie raczej mało wartościowych) o ED INVEST: http://forum.gazeta.pl/forum/w,106,10097..._.html?v=2

Czy temat poruszany w tym wątku można uznać za minus? http://www.polityka.pl/rynek/gospodarka/...skich.read

Nie wiem, ale na pewno świadomość że ED INVEST powstał z EDBUDU rodzi wątpliwości...
21-04-2012, 19:24

Czytam o tych wszystkich inwestorach i to istne szaleństwo. Na prawdę trudno się w tym rozeznać, u którego inwestora kupować u którego nie. nie dziwie się że wiele osób zwraca się do firm zarządzających nieruchomościami i zleca to wszystko, bo to istna enigma. Jak ja mam ocenić materiał budowlany? Czy w piwnicy nie będzie wilgoci czy tez czy ściany nie popękają.
21-03-2013, 22:22

Nie wiado o komu zaufac, a co mysliscie o S8 bardzo przeszkadza. Poza tym uliczka miedzy S8 a inwsetycja powinna byc wykorzystana na zewnetrzny parking.
29-03-2013, 12:16

ja natomiast uważam ze nie powinno tam byc parkingu bo i tak ze wszystkich stron otaczaja nas wszelkiego rodzaju środki komunikacji, a wiec ta strona od S8 powinna byc tylko zagospodarowana zielenia Smile
15-04-2013, 09:52

Trzeba będzie wystąpić o zatoczki parkingowe przy torach tramwajowych - tak jest dalej zrobione. bo miejsc nigdy nie za wiele Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2013, 10:24

to juz zależy od tego kto ma gdzie okna... mi te zatoczki mało potrzebne Smile
15-04-2013, 11:09

(15-04-2013 10:24)agal85 napisał(a):  to juz zależy od tego kto ma gdzie okna... mi te zatoczki mało potrzebne Smile

Myślę, że podjęcie rozmów z gminą na temat zrobienia zatoczek do parkowania to dobry pomysł... W tym roku mają być robione tramwaje na Powstańców i chyba przebudowa skrzyżowania Dywizjonu/Powstańców (ma być dodany lewoskręt w Dywizjonu jadąc od ratusza)... ale sądzę że to już trochę za późno na wepchnięcie naszej sprawy do tamtej pracy...
30-04-2013, 11:43

(15-04-2013 11:09)Berto napisał(a):  
(15-04-2013 10:24)agal85 napisał(a):  to juz zależy od tego kto ma gdzie okna... mi te zatoczki mało potrzebne Smile

Myślę, że podjęcie rozmów z gminą na temat zrobienia zatoczek do parkowania to dobry pomysł... W tym roku mają być robione tramwaje na Powstańców i chyba przebudowa skrzyżowania Dywizjonu/Powstańców (ma być dodany lewoskręt w Dywizjonu jadąc od ratusza)... ale sądzę że to już trochę za późno na wepchnięcie naszej sprawy do tamtej pracy...

Witam,

a skąd wiadomo o tym lewoskręcie w Dywizjonu? Nie byłoby to za dobre bo kierowcy zrobią sobie ulicę Dywizjonu jako dojazdową do S8 co znacznie będzie utrudniać mieszkańcow życie.

Może warto prostestować?
30-04-2013, 13:01

warto
02-05-2013, 11:56

Uważam, że zatoczki do parkowania przed blokiem, lewo skręt to bardzo dobry pomysł. Ułatwi to kierowcą dojazd do domu a dla naszych gości będzie dużo miejsc parkingowych. Ciężko będzie każdemu z mieszkańców dogodzić. Jednemu nie będzie pasował lewoskręt innemu zatoczki, od s8 tez może być głośno, niskie ogrodzenie, sklep spożywczy w budynku, głośne drzwi od garażu podziemnego czy też to, że na powstańców na odcinku naszego bloku będą jeździły tramwaje.. Budynek usytuowany jest w dość ruchliwej okolicy gdzie nie zawsze będzie spokojnie - kupując mieszkanie w tym miejscu trzeba się z tym liczyć. Zawsze można kupić domek/mieszkanie na wsi gdzie będzie spokój i cisza...

Pozdrawiam
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa