Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D 303 Aktualny stan budowy
16-03-2012, 17:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 18:45 przez domator.)

Przy Dywizjonu 303 (ED Invest): Jak wygląda aktualna sytuacja na budowie? Czy wszystko jest robione w terminie, są może jakieś opóźnienia? Nastąpiły jakieś zmiany w planie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 14:03

Trochę zdjęć tu: http://www.edinvest.pl/osiedle-dywizjonu...rettyPhoto[inwestycja]/0/

Po swiętach przechodziłam obok - cos sie tam dziejeSmile
12-06-2012, 08:58

z tego co wiem to wszystko robią na razie w terminie,
09-03-2013, 12:49

juz zaczynaja wykanczac klatki
28-03-2013, 23:41

Wczoraj wieczorem zauważyłem że zniknął barak biura sprzedaży...
Od kilku dni nasiliła się natomiast aktywność w lokalu użytkowym narożnym... Czyżby biuro sprzedaży przenosiło się do budynku ;-)
29-03-2013, 09:03

Faktycznie przez marzec budowa nie szła w dobrym tempie. Na stronie EDIego zaktualizowali wpis dotyczący postępu prac:
"Stan zaawansowania w marcu - 90%." - więc taki sam jaki był na 28 lutego.
Jedyny plus to taki, że sprzedali kolejne mieszkania i na chwile obecną dostępnych jest już tylko 19 lokali.

Piotrek (3)
29-03-2013, 09:13

tak, biuro sprzedaży zostało przeniesione do jednego z lokali usługowych
07-04-2013, 15:47

a czy ktoś może wie co będzie znajdować sie w usługowych lokalach na parterze? Czy wiadomo dokładnie co do za usługi?
07-04-2013, 20:44

Ja niestety nic nie wiem. A ile jest takich lokali usługowych?
Bo na stronie EDiego od samego początku nigdzie nie widziałem żadnych ich planów i ofert sprzedaży tych lokali.

Piotrek (3)
07-04-2013, 21:38

Są 3 lokale użytkowe...

Póki co nie znamy ich przeznaczenia... Ja mam pewne obawy wynikające z obserwacji najbliższej okolicy, ale nie chcę zapeszyć, więc zachowam przemyślenia w tym temacie dla siebie...

Na razie w jednym z lokali umieszczono biuro sprzedaży...
08-04-2013, 19:06

generalnie fajnie by bylo jakby powstał tam jakiś spożywczak..
09-04-2013, 13:15

Dzisiaj na stronie zaktualizowali postęp prac:
"Wszystkich zainteresowanych informujemy, że stan zaawansowania budowy Osiedla "Przy Dywizjonu 303" na koniec marca 2013 wynosi 95%.".

Piotrek (3)
09-04-2013, 14:42

(08-04-2013 19:06)agal85 napisał(a):  generalnie fajnie by bylo jakby powstał tam jakiś spożywczak..

A no właśnie.... i tak i nie...

Tak, bo tego właśnie brakuje w najbliższej okolicy

Nie, bo niewątpliwie będzie to uciążliwe dla mieszkańców nad sklepem:
poranne szuranie przy dostawach, zapewne okoliczne żule po piwko, no i nieodzowne przy spożywczaku robactwo, które chętnie się rozniesie po bloku...
09-04-2013, 18:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 18:08 przez agal85.)

tak faktycznie.... masz racje...

najbardziej uciążliwe by to było dla osób mieszkających od strony lokali. A tak swoją droga ciekawe czy my jako wspólnota możemy mieć znaczące zdanie w tej kwestii?

Poruszając inny temat: myślicie ze samo otwieranie garażu może być uciążliwe dla parterowców i pierwszopiętrowcow od strony ulicy? ( mam na myśli głośność). Znam takie przypadki gdzie zamykanie drzwi garażowych jest sygnalizowane dźwiękiem co jest niezwykle drażniące.
09-04-2013, 19:02

(09-04-2013 18:04)agal85 napisał(a):  tak faktycznie.... masz racje...

najbardziej uciążliwe by to było dla osób mieszkających od strony lokali. A tak swoją droga ciekawe czy my jako wspólnota możemy mieć znaczące zdanie w tej kwestii?

Poruszając inny temat: myślicie ze samo otwieranie garażu może być uciążliwe dla parterowców i pierwszopiętrowcow od strony ulicy? ( mam na myśli głośność). Znam takie przypadki gdzie zamykanie drzwi garażowych jest sygnalizowane dźwiękiem co jest niezwykle drażniące.

Nasz wpływ na lokale użytkowe jest bardzo ograniczony... Deweloper wystawia je na sprzedaż i nowy właściciel decyduje o ich przeznaczeniu. Z tego co mi powiedział EDI to lokale nie są przystosowane do gastronomii, zatem możemy być raczej spokojni, że żaden chińczyk czy kebab tam nie powstanie...
Oczywiście, teoretycznie możemy interweniować w przypadku uciążliwości działalności prowadzonej w lokalu... w praktyce jest to jednak bardzo trudna sprawa do załatwienia (wielokrotne wezwania straży miejskiej, policji itp.. itd... - a dopiero wtedy domaganie się zmiany działalności lub zamknięcia...

Temat garażu... na ogół powiadamianie sygnałem da się wyłączyć i pozostawić jedynie sygnalizację świetlną (mrugające światło)... Uciążliwie może być w pewnym stopniu natomiast nieumiejętne ruszanie pod górkę, połączone z przegazówką (hałas i smrodek)...
09-04-2013, 20:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 20:22 przez agal85.)

Hem, tak czy inaczej już nie możemy sie doczekać kiedy edi zacznie dawać klucze do mieszkań... koniec budowy już bliski Smile
14-04-2013, 08:20

Wczoraj byliśmy troche popatrzeć co się dzieje, zaczęli już demontować płot i robią ogrodzenie. Takie z "druciaków" i są posadzone już drzewa od strony S8. Chyba już została sama kosmetyka Smile

a co do lokali usługowych bardzo ciekawe co będzie. Najlepiej jakby obok jakiś pawilon powstał. Bliżej powstanców. Nam jeszcze mówili ze lokale nie nadają się na banki bo są za małe.
14-04-2013, 20:00

(14-04-2013 08:20)Gość napisał(a):  Wczoraj byliśmy troche popatrzeć co się dzieje, zaczęli już demontować płot i robią ogrodzenie. Takie z "druciaków" i są posadzone już drzewa od strony S8. Chyba już została sama kosmetyka Smile

a co do lokali usługowych bardzo ciekawe co będzie. Najlepiej jakby obok jakiś pawilon powstał. Bliżej powstanców. Nam jeszcze mówili ze lokale nie nadają się na banki bo są za małe.

Działka przy Powstańców (między naszą a Powstańców) ma w planie zagosp. przestrz. przeznaczenie usługowe, więc może jakiś pawilon powstanie - szczególnie jak zrobią przystanki tramwajowe na powstańców to miejsce stanie się bardziej strategiczne....
15-04-2013, 09:36

z tego co wiem, to plany na usługowe przeznaczenie juz dawno istnieją, ale deweloper mówi ze póki co nie ma zainteresowanych. Niska zabudowa tam jedynie moze powstać. Generalnie, obstawiam ze jakims gabinetem spa, biura podrózy .....
15-04-2013, 09:48

Niska jak niska - 3 kondygnacje mogą być a więc wysokości naszego bloku. Ale nie ma już tam zgody na mieszkanie - jedynie na usługi. Tam jeszcze jest jakiś problem z działkami bo część jest normalnych miasta a cześć np zarządu kanalizacji czy coś takiego bo idą tam pod nią rury czy przewody. a po drugie jeszcze jest brama bezpieczeństwa i serwisowa do trasy. Więc może i nic poza drzewami juz na tym pasie zieleni nie będzie Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa