Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CARRE ARTE, Wola ul. Jana Kazimierza 49
18-03-2012, 16:26
Post: #1

Nowe mieszkania na Woli buduje Bouygues Immobilier Polska (ceny, opinie)

Villa Arte to kompleks 3 zespołów budynków o zróznicowanej wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum Miasta Warszawa. Docelowo znajdzie się w nim ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m2. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony. Na terenie osiedla, w parku stanowiącym jego kawałek, znajdzie się również plac zabaw dla dzieci, ławki i alejki spacerowe z dużą ilością zieleni. Z części mieszkań zlokalizowanych powyżej IV piętra rozpościerał się będzie widok na panoramę Stolicy.
Na osiedlu Villa Arte właściwie każdy budynek będzie miał inną nazwę. 1-wszy budynek, Villa Arte, od którego nazwę wzięło osiedle, składa się z 93 mieszkań, drugi - Bell'Arte z 81 mieszkań, a trzeci i czwarty o nazwie Carré Arte pomieszczą odpowiednio 137 (pierwszy etap) i 69 (drugi etap) mieszkań.

Trzeci budynek w inwestycji przy ulicy Jana Kazimierza to dziewięcio budynek o nazwie Carré Arte. Dzięki bogatej różnych metraży, analogicznie jak w poprzednich etapach Villa Arte i Bell’Arte, spełni on oczekiwania zarówno kupujących mieszkanie w celach inwestycyjnych, jak i szukających docelowego lokum dla siebie i swojej rodziny.

Co sądzicie o tej inwestycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2012, 19:42
Post: #2

Carre Arte (BI Polska), Wola, Warszawa
Carre Arte (BI Polska).jpg    Carre Arte (BI Polska)-02.jpg   
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa