Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 2.37 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apartamenty Podleśna, Bielany
12-03-2012, 13:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2012 12:57 przez domator.)
Post: #1

Ekskluzywne mieszkania Podleśna to innowacyjny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej. Stylowa architektura obiektu wpływa na jego unikatowy charakter. Wyróżnikiem położenia inwestycji jest zachowanie równowagi pomiędzy dostępnością centrum aglomeracji, a mieszkaniem w spokojnej, wyjątkowo zielonej części Stolicy.

W kameralnym budynku będzie się mieścić 30 komfortowych, przestrzennych apartamentów (jedno- albo dwupoziomowych) o zróżnicowanej powierzchni od 29,5m2 do 143,6m2. Inwestor przy realizacji tego projektu postawił na wysoki standard wykończenia i użyteczność lokali, a także przestrzeni wspólnej. Budynek będzie wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, pod okiem sprawdzonych profesjonalistów.

Mieszkańcy Apartamentów Podleśna mogą liczyć na dość szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki bliskiemu położeniu ul. Marymonckiej oraz dodatkowo Wisłostrady. Pozytywną włąściwością umiejscowienia jest również przystępność komunikacji miejskiej: stacji metra Słodowiec, linii autobusowych i tramwajowych.

Niewielka liczba lokali w budynku, podziemne garaże, recepcja, użycie cichobieżnej windy , a ponadto liczne sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych to elementy wpływające wprost na poczucie luksusu i komfort.

Informacje o deweloperze w temacie ELMIS Invest

Temat służy jako CZAT, Wasze opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa