Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.23 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualny stan budowy
18-03-2012, 13:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2012 19:12 przez domator.)

Nasielska 44: Jak wygląda aktualna sytuacja na budowie? Czy wszystko jest robione w terminie, są może jakieś opóźnienia? Nastąpiły jakieś zmiany w planie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2012, 09:58

Był ktoś ostatnio na budowie, jak idą prace?
21-06-2012, 19:37

Mieszkam niedaleko inwestycji OSIEDLE NASIELSK 44, wraz z mężem jestem zainteresowana zakupem mieszkania, jednakże widzę, że prace posuwają się bardzo słabo. Z uwagi na tempo prac, a raczej jego brak, czy ktoś wie o przyczynach takiego stanu rzeczy ?
25-09-2012, 08:13

(21-06-2012 19:37)Gość napisał(a):  Mieszkam niedaleko inwestycji OSIEDLE NASIELSK 44, wraz z mężem jestem zainteresowana zakupem mieszkania, jednakże widzę, że prace posuwają się bardzo słabo. Z uwagi na tempo prac, a raczej jego brak, czy ktoś wie o przyczynach takiego stanu rzeczy ?

Tak. W środku na dzień 25.09.2012 sa już gładzie tynki i wylane podłogi wraz z całą elektryka i instalacjami wodnymi w wiekszosci mieszkań. Teraz ruszyli z elewacja budynku a to zajmuje naprawdę nie dużo czasu. Budowa idzie zgodnie z planem i na razie termin oddania się nie zmienił czyli koniec 2012 roku. Wydaje mi sie ze wolniej to chyba lepiej ? pracuje na mińskiej i osiedle goclawska mam przed soba. To co tutaj sie dzieje to jedna wielka fuszera ^^ i ta okolica Jedna wielka Cyganeria
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2012, 10:03

"Tak. W środku na dzień 25.09.2012 sa już gładzie tynki i wylane podłogi wraz z całą elektryka i instalacjami wodnymi w wiekszosci mieszkań. Teraz ruszyli z elewacja budynku a to zajmuje naprawdę nie dużo czasu. Budowa idzie zgodnie z planem i na razie termin oddania się nie zmienił czyli koniec 2012 roku. Wydaje mi sie ze wolniej to chyba lepiej ? pracuje na mińskiej i osiedle goclawska mam przed soba. To co tutaj sie dzieje to jedna wielka fuszera ^^ i ta okolica Jedna wielka Cyganeria"- nie mogłam się powstrzymać od skomentowania ostatniego postu....jakże obiektywna i pozbawiona stronniczości ocena. Jestem pod wrażeniem.

A tak poważnie... to widać, że prace postępują zgodnie z planem i to cieszy oko przyszłych lokatorów;-)
14-11-2012, 09:43

Niestety, prace będą opóźnione, wykonawcy mają terminy na koniec stycznia, przynajmniej na gresy w środku, których jeszcze nie można położyć bo tynki na klatkach w powijakach, byłem wczoraj i zrobiłem wizję lokalną, robotnicy mówią że czepiają się przy odbiorach, bo brakuje im finansów, więc przeciągają roboty, ja pytałem kilku podwykonawców, oni nie widzą jeszcze końca, a dobrzy wykonawcy nie podejmują z nimi współpracy.
Może zimą dokończą, ale co będzie z jakością.
27-11-2012, 09:16

wczoraj byłem od 7,30 pod budową, inwestor i firma wykonawcza nic nie przyspieszyli, do 14,00 na takiej budowie, z takimi opóźnieniami, pracowało około ośmiu pracownikow, mają jedna bramę wejść, dokładnie się rozejrzalem, roboty stoją, firma Instalbud ma tam tylko kadrę kier czyli około 6 osób więc jak oni swoimi ludźmi to zrobią tak jak Hydrobudowa? szukają podwykonawców tylko ze nie są rzetelnymi platnikami więc fama poszła i będzie im trudno wziąć kogoś sensownego, i terminowego, a i jeszcze na rożnych forach jest Sonax jakiś naganniacz chwalacy budowę, okolicę, ale bez obiektywizmu. a co do niskiej ceny, mieszkań to faktycznie sam jestem zainteresowany, no ale nie kupię, dopóki nie skończą, a w okolicy są bardzo podobne oferty, a nawet może lepsze lokalizacje, macie może jakieś ?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Partnerzy serwisu: Warszawa.cz , Krakowm.pl ,

Dom Wawa