Wille Jagielska, Warszawa, Ursynów, RAWA Sp. z o.o. - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Warszawa, Ursynów, ul. Jagielska

Metraże:195 - 440m2
Wszystkich lokali:18
Status:Srebrny

Opis

To kameralny zespół osiemnastu rezydencji położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynki położone są w przestronnych ogrodach i zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Domy realizowane są w najwyższym standardzie wykonania w oparciu o naturalne materiały. Każdy z domów będzie indywidualnie zaprojektowany do potrzeb właściciela. Zapraszamy Państwa do aktywnego współtworzenia projektu, tak aby dom w pełni spełniał Państwa oczekiwania.

Wille Jagielska to miejsce szczególne również ze względu na swoją lokalizację. Od ścisłego centrum Warszawy dzieli je zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem, a bliskość rozległych terenów rekreacyjnych Lasu Kabackiego sprawia, że po powrocie do domu można cieszyć się urokami domu pod miastem. W okolicy znajduje się stadnina koni, korty tenisowe, basen oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. W bliskim sąsiedztwie znajdą Państwo również szkoły, zarówno publiczną jak i placówki prywatne, oraz liczne przedszkola i kluby zabaw dla młodszych dzieci. Osiedle dobrze skomunikowane jest również przez komunikację miejską.

Lokalizacja:

Z ul. Puławskiej należy skręcić w ul. Jagielską i pojechać ul. Jagielską ok. 1.5 km. Po prawej stronie znajdują się Wille Jagielska.

Wasze Zdjęcia Wille Jagielska

 

Kontakt

http://www.willejagielska.pl
Szczegółowe informacje: Agnieszka Barańska tel. 604 060 146, agnieszka.baranska@rawa.com.pl
Prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl. Bardzo Dziękujemy!

Pokaż Większą Mapę