Longbridge, Warszawa, ul. Wynalazek 4B, - DomWawa.pl

Witamy w Nowym Roku na domwawa.pl!

Longbridge

ul. Wynalazek 4B
02-677 Warszawa

22 310 13 50 , 22 310 13 55

http://www.longbridge.plSiedziba firmy:

ul. Wynalazek 4B

02-677 Warszawa
tel.: +48 22 310 13 50
fax: +48 22 310 13 55
kontakt@longbridge.pl

Podczas kontaktu prosimy powołać się na serwis DomWawa.pl


Pokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Na międzynarodową grupę Longbridge, reprezentującą kapitał izraelski, składają się spółki realizujące projekty inwestycyjne z zakresu nieruchomości.

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, których główne atuty to świetna lokalizacja, klasyczna i elegancka architektura, materiały wykończeniowe najwyższej jakości oraz komfortowe układy przestrzenne mieszkań.

Dzięki połączeniu naszego profesjonalizmu z klasą współpracujących firm, w tym generalnego wykonawcy, udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie.

Grupę Longbridge wyróżnia przy tym niezwykła dbałość o klienta i spełnianie jego oczekiwań. Dlatego oprócz przedstawiania gotowych propozycji, tworzymy także indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych nabywców, oferty. W biurach sprzedaży firmy Longbridge nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i sprawną obsługę oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji, a w razie potrzeby – także na porady związane z finansowaniem. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń.

Obecnie grupa Longbridge koncentruje się na realizacji projektów w największych miastach Polski. Wśród naszych zasobów jest kilkadziesiąt gruntów, które w ostatnich latach nabyliśmy pod inwestycje z własnych środków.

W portfolio grupy Longbridge znajdują się projekty w podwarszawskim Pruszkowie i Poznaniu, w fazie przygotowań są inwestycje we Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Bydgoszczy.

Bez względu na charakter projektu, zawsze stawiamy na najwyższe standardy budownictwa.

Inwestycje Dewelopera


LUXOR RESIDENCES
Warszawa, Mokotów
42 - 110 m2

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera